Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jesień z Jelczem 021

Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych ma przyjemność zaprosić na okolicznościowy przejazd jedynym w Polsce zachowanym autobusem typu Jelcz 021.W ponad 8-godzinną podróż tym unikatowym na dzień dzisiejszy pojazdem udamy się sobotę 11. października. Odwiedzimy zarówno charakterystyczne punkty na mapie Krakowa, jak i te mniej znane, malownicze tereny odziane w jesienną szatę.Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00.
Zbiórka o godzinie 9:50 na przystanku autobusowym w ciągu ul. Puszkarskiej (przystanek Zajezdnia Wola Duchacka dla linii 164). Podczas imprezy planowane są liczne fotostopy, które uzależnione będą od warunków atmosferycznych oraz zdyscyplinowania uczestników przejazdu.


Koszt udziału w imprezie – 40zł płatne przelewem do dnia 7. października lub
50zł w dniu imprezy. Szczegóły dotyczące płatności przelewem będą podawane w odpowiedzi na maila zgłoszeniowego.Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie mailowo pod adresem:
imprezy.kkmk@gmail.comW zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko oraz miasto, z którego przyjedzie uczestnik. W mailu proszę się także zdeklarować co do wyboru płatności.


Ilość miejsc ograniczona, tylko do ilości miejsc siedzących. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku niewystarczającej liczby uczestników. W takim wypadku poinformujemy wszystkich zainteresowanych i zwrócimy pieniądze.


Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/833897473310251/833897956643536/?notif_t=like

Photos

17 july 2012 - Kraków. Prapremiera jedynego w Polsce przegubowego ogórka. Właśnie zakończył się, trwający 5 lat, remont tego unikatowego pojazdu. Trzeba przyznać, że efekt zapiera dech w piersiach... Dziś o 11.00 w Muzeum Inżynierii Miejskiej odbędzie się premierowy pokaz pojazdu. Foto: Tomasz Bielecki. Więcej zdjęć autobusu: http://fotozajezdnia.pl/search.php?search_keywords=021
Author: zadzior

Comments: 36

29 june 2014 - 13:52, Kraków, ulica Basztowa.
502 Plac Centralny im. Ronalda Reagana → Cracovia Stadion

Author: Konrad Bek
edytordriver