Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

V Bydgoska Nocka, czyli Ikarusem śladami nocnych linii

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego serdecznie zaprasza na kolejną, piątą już nocną imprezę, w tym roku po raz pierwszy za środek transportu służyć będzie nam autobus, a nie tramwaj. W tym roku wyjątkowo w nocy z piątku na sobotę 3/4 października!Podczas niemal ośmiogodzinnej przejażdżki przemierzymy najciekawsze fragmenty każdej z pięciu bydgoskich linii nocnych.
Oprócz tego zabierzemy was w kilka innych ciekawych miejsc, m.in. w Parku Przemysłowym i na Łęgnowie. Nie zabraknie również spotkań z autobusami liniowymi i autobusowego zwiedzania nocnej bydgoskiej Starówki. Zorganizujemy kilkanaście postojów fotograficznych.Zbiórka uczestników o godzinie 21:50 na Placu Kościeleckich, miejscu krzyżowania się wszystkich nocnych linii. O godz. 22:00 wyruszamy śladem linii 33N w kierunku Dworca Głównego PKP, skąd zabierzemy uczestników przyjeżdżających do Bydgoszczy koleją (odjazd godz. 22:15).

Imprezę zakończymy przed godziną 6:00 na Placu Kościeleckich (5:45 na Dworcu Głównym).Podczas imprezy zorganizujemy tradycyjnego grilla. Zapewniamy przyprawy, zastawę stołową i świetną atmosferę.
Planujemy również postój przy sklepie całodobowym, dla osób które nie zdążą się zaopatrzyć w prowiant przed imprezą.Koszt przejazdu wyniesie +/- 30 zł, płatne przed wejściem do pojazdu

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/1CQDEUKf72nZGvY7vBcd1VWDAsqL5iQ4HKS0C9WDb134/viewform

Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Photos

19 july 2014 - Świecie, ul. Bydgoska. Pod `celulozą`, słynącą z pięknych zapachów.
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 10

6 august 2014 - Bydgoszcz, Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Raczkowskiego. Środowe rozruszanie Ikarusa :).
Author: Michał S.
driver
Comments: 6