Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Ostatnia podróż Ikarusem po Kielcach i okolicach

W Kielcach pozostało 5 sztuk Ikarusów 280.70E w tym jeden w trakcie rozbiórki. Wraz z użytkownikiem Jelczyk organizujemy "Ostatnią podróż Ikarusem po Kielcach i okolicach". Najprawdopodobniej wybierzemy się Ikarusem o numerze taborowym #234.


Będzie sporo jazdy, ale nie zabraknie pięknych wiodków i fotostopów oraz szerokich dróg krajowych jak i wąskich ulic małych mieścin. Trasa głównie podmiejska, ale nie zabraknie fotostopów w miejsach gdzie Ikarusy pojawiały się bardzo rzadko lub wcale.


-Rozpoczęcie imprezy: ok. godziny 9:00-10:00 z przystanku przy dworcu PKP na ul. Żelaznej.

-Zakończenie imprezy: ok. godziny 17:00 (czas może ulec wydłużeniu).

-Cena: 35zł z przedwpłatą na konto/40 zł w dniu wycieczki. Osoby, które się wybierają na 100% proszone są o wypełnienie formularza i kontakt na maila: wycieczkaikarusem@komunikacja-miejska.cba.pl w celu podania numeru konta do zapłaty. (Proszę o podanie Imienia, Nazwiska i miejscowości w celu identyfikacji z listą ;) )


Proponowany termin: 28.03.2015r. (Zdecydowana większość głosuje na ten dzień)

Przede wszystkim pod uwagę bierzemy zgłoszenie przez formularz, a nie wydarzenie na FB!


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

https://docs.google.com/forms/d/1fCtFCvKRRh8UYKc7J91dxG7zEOFg0vRnQgqtmpmhJIE/viewform

WYDARZENIE NA FB:

https://www.facebook.com/events/1377570005894076

Photos

5 may 2011 - Kielce, ul. Szajnowicza - Iwanowa. A o przemalowaniu góry chyba zapomnieli...
Author: Karol Olbryś

Comments: 5

25 january 2015 - Kielce, skrzyżowanie ulic Jagiellońskiej, Kołłątaja i Stokowej. Ikarus wreszcie pojawił się na ulicach Kielc, gdyż po wprowadzeniu do ruchu liniowego używanych Solarisów U18 259-265 Ikarusy zniknęły z kieleckich ulic.
Author: Jelczyk

Comments: 1

18 february 2015 - Kielce, ul. Pułkownika Mariana Sołtysiaka "Barabasza". Dziś Ikarusa mogliśmy spotkać na linii nr 30. Spowodowane jest to częstszymi awariami Solarisów pochodzących z Mobilisa. Ten tydzień można zaliczyć do częstszych podmian autobusów.

Linia nr 30, kierunek Sikorskiego

Author: karkwa123

Comments: 3