Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Wrocławiakiem po Podlasiu, czyli wycieczka Jelczem 120MM/1 #9027

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku zaprasza na przejazd swoim najnowszym nabytkiem, czyli Jelczem 120MM/1 #9027. Termin imprezy to 18 kwietnia 2015 roku (sobota). Trasa przebiegać będzie przez urokliwe miejsca województwa podlaskiego. Zwiedzimy zabytkowe cerkwie i kościoły, odwiedzimy malownicze miejscowości. Z okien autobusu będzie można podziwiać przepiękny krajobraz rzeki Narew. W czasie trwania przejazdu przewidziany jest grill (prowiant we własnym zakresie).

Startujemy o godz. 9:00, po przyjeździe PolskiegoBusa, z pętli linii 22, 100, 107, 111 przy dworcu PKS (ul. Bohaterów Monte Cassino).

Zakończenie wycieczki przewidziane jest na godzinę 18.

Koszt: 30 zł/osoba w postaci cegiełki na remont autobusu

Zapisy prowadzimy wyłącznie przez formularz dostępny w linku poniżej: https://docs.google.com/forms/d/1Ctit1ti8mCtc91v-gYeMZWcXrPgOjEAStUF68w8-vQ0/viewform?usp=send_form

Link do wydarzenia na Fb: https://www.facebook.com/events/790116731064663/

Wszelkie pytania i sugestie prosimy kierować na stronie wydarzenia na Facebooku bądź na klubowego maila: kmkm@kmkmbialystok.pl

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! Rozpoczęcie imprezy zostało przesunięte na godz. 9:00.

Photos

21 february 2015 - Nowosiółki - Ruda. Pierwsze zdjęcie Jelcza po zmianie właściciela. :) Dzięki wielkie za możliwość przejażdżki tym wozem, jest świetny! :)
Author: Romek

Comments: 5