Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

35-lecie Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie

Z przyjemnością zapraszamy na obchody naszych 35 urodzin, które odbywać się będą w weekend 11-12 kwietnia 2015 roku.

W sobotę zapraszamy do Centralnych Warsztatów Samochodowych przy ulicy Włościańskiej 52 na wystawę naszych zabytkowych autobusów, które zgromadziliśmy w ciągu kilkunastu lat i które tworzą jedną z największych takich kolekcji w skali kraju.

W niedzielę proponujemy Państwu przejażdżkę specjalną, spacerową linią autobusową po centrum Warszawy - linia 100 będzie kursowała z placu Trzech Krzyży przez najładniejsze miejsca, jakie można odnaleźć w sercu Stolicy.

Artykuł na stronie KMKM: http://kmkm.waw.pl/index.php/start/wydarzenia/860-35-lat-kmkm-informacja

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/825244517556553/

Zapraszamy!

Photos

22 september 2012 - Warszawa, teren ORT przy ul. Włościańskiej. Czterdziestolatek na linii specjalnej z okazji tegorocznych Dni Transportu Publicznego.
Author: Kubul

18 may 2013 - Warszawa, pl. Defilad. W tej edycji Zlotu i Nocy Muzeów Zemun cieszył oczy wyłącznie swym wyglądem zewnętrznym. Na większą dawkę wrażeń trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Na zdjęciu pojazd wyrusza w szyku paradnym w kierunku Stadionu Narodowego.
Author: Niskopodłogowiec
newseredytor
Comments: 1

20 september 2014 - Warszawa, zajezdnia Ostrobramska. Jak oceniano w 1949 r. w czasopismie Motoryzacja, Chausson bardziej pasował do komunikacji międzymiastowej, niż miejskiej. Z tego co słyszałem od dziadka takie autobusy kursowały m. in. na trasie Warszawa - Lublin. Pojazd zdawał też egzamin na ulicach Warszawy. Samonośna konstrukcja autobusu posłużyła jako wzorzec dla Sana H01. W zimę zawodziło wspomaganie kierownicy i pneumatyczne otwieranie drzwi z racji na zamarzanie instalacji pneumatycznej. Dodatkowo, w przeciążonych autobusach na nierównych drogach pękały resory.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 10

20 september 2014 - Warszawa, Zajezdnia Ostrobramska.
Author: Matej

15 november 2014 - Warszawa, plac Grzybowski. W tle, po lewej stronie, widzimy Kościół Wszystkich Świętych, którego budowę rozpoczęto już w 1861 roku według projektu Henryka Marconiego. Pierwszy fotostop imprezy.
Author: Domas
newser
Comments: 3