Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

50 lat Komunikacji Miejskiej w Tychach. Tychy, 6.06.2009r

W tym roku przypada rocznica 50-lecia Komunikacji Miejskiej w Tychach (1959-2009). Z tej okazji Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach przygotowało, szereg atrakcji dla mieszkańców miasta Tychy oraz miłośników komunikacji miejskiej.Impreza rozpocznie się o godz. 15:00 na parkingu przy ul. Piłsudskiego 20 (obok hali sportowej). Na mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji wśród nich m.in. konkursy z nagrodami, mnóstwo gadżetów, galeria przedstawiająca historię komunikacji miejskiej w Tychach w starym Ikarusie. Ponadto o godzinie 15:30 odbędzie się uroczyste pożegnanie ostatniego Ikarusa w Tychach oraz wyjazd na ulice miasta nowoczesnego autobusu z napędem Hybrydowym marki Solaris. Podczas trwania imprezy czas umilać będzie Zespół muzyczny „BB Kosma Kalamarz" z Chorzowa, odbywać się będą prezentacje autobusów, a po mieście krążyć będzie bezpłatna linia jubileuszowa, w której konduktorzy ubrani w tradycyjne stroje wręczać będą pamiątkowe jubileuszowe bilety. Rozkłady jazdy linii jubileuszowej PKM Tychy dostępne będą na przystankach oraz w internecie.Program imprezy 50-lat Komunikacji Miejskiej w Tychach:

15:00 - Otwarcie imprezy przez Prezydenta Miasta Tychy oraz Prezesa Zarządu PKM Tychy.

15:30 - Pożegnanie ostatniego w PKM Tychy autobusu marki Ikarus.

15:45 - Wyjazd autobusu hybrydowego na ulice miasta Tychy

16:00 - Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Autobus moich marzeń".

17:30 - Rozstrzygnięcie konkursu „Co wiesz o PKM w Tychach"

18:00 - Zakończenie imprezy.Rozkład linii specjalnej:
http://www.mzk.pl/wrzesien/0050/w.htmplakat informacyjny

Photos

19 october 2008 - Pierwoszyno (pow. pucki), ul. Kaszubska / Kosakowo (pow. pucki), ul. Stefana Żeromskiego.
Author: ikarus
edytordriver
Comments: 1

1 november 2008 - Tychy, ul. Grota Roweckiego. W przyszłym roku pojazdów tej marki nie ujrzymy już na liniach cmentarnych. Swoją drogą warto w tym miejscu przypomnieć huczne zapowiedzi PKMu o wycofaniu z ruchu Ikarusów w dniu 30 września 2008 roku.
Author: Gumiś
edytor
Comments: 1

19 january 2009 - Tychy, ul. Burschego.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 1