Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Rozpoczęcie wakacji z Grodziską 120M/3

Serdecznie zapraszam w dniu 20 czerwca 2015 roku (sobota) na imprezę Jelczem 120M/3 #40131 z PKS Grodzisk Mazowiecki. Jest to jeden z ostatnich Jelczy 120M/3 w takiej postaci jakie posiada PKS Grodzisk Mazowiecki, pozostałe zostały przebudowane w 2013 roku i straciły tylne drzwi a także miejskie siedzenia. Zwiedzać będziemy najciekawsze szlaki KM Grodzisk Maz., a także dalsze zakątki powiatu pruszkowskiego i powiatu grodziskiego. Początek o godzinie 09:30 na Dworcu PKP/PKS w Grodzisku Mazowieckim, zakończenie w tym samym miejscu o godzinie 17.

Trasa: http://tiny.pl/q3ndd
Zapisy: http://tiny.pl/q3nfq
Wydarzenie na Facebook-u http://tiny.pl/q3nph

Dla chcących dotrzeć do Grodziska PKS-em specjalnie zatrzymamy się na przystanku przy Kościele z którego nastąpi odjazd o godzinie 09:25.

Wpisowe:
30 zł - płatne przy wejściu do pojazdu

Wszelkie informacje i uwagi proszę kierować na email michal220519@interia.pl

Photos

2 april 2009 - Siestrzeń, ul. Grodziska (powiat grodziski, gmina Żabia Wola). Za momencik ciężarówka z tyłu łyknie spacerowo jadący autobus.
Author: madve
edytor
Comments: 1

26 october 2013 - Nadarzyn, al. Katowicka. Kurs z Maximusa do Grodziska Mazowieckiego przez Pruszków.
Author: Banan
edytor
Comments: 1