Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Powitanie wakacji z PR110D Lux

Serdecznie wszystkich zapraszamy na powitanie wakacji z Jelczem PR110D Lux! Obecnie konstrukcja ta jest wymierającym gatunkiem na terenie całej Polski. Przemierzymy ciekawe tereny powiatu ciechanowskiego i płońskiego, które są bardzo malownicze, szczególnie latem. Autobus, którym pojedziemy, jest z 1988 roku, od nowości jeździ w PKS-ie Ciechanów, który aktualnie należy do grupy Mobilis.

Rozpoczęcie imprezy planowane jest po przyjeździe pociągów z Krakowa oraz Warszawy - w trasę wyruszymy po 10:15, zaś zakończenie około 17:45.

Wpisowe: 30 zł od osoby, 50 zł od pary
Zapisy: http://goo.gl/forms/oedz6dsbv0 - nieobowiązkowe, jednak mile widziane jest wcześniejsze powiadomienie o przybyciu
Trasa: http://tinyurl.com/wakacjepr110d

Photos

9 february 2006 - Warszawa, dworzec PKS Warszawa Zachodnia. Jelczuś rozpoczyna kurs na trasie Warszawa - Płońsk - Ciechanów.
Author: Spawacz

Comments: 6

2 june 2010 - Warszawa, ul. Pułkowa. Budowa Mostu Północnego.
To malowanie to niezły dowcip - pierwsza myśl: ex Cariane Eure. Ale zaraz, przecież to peera - nie mogła być sprowadzona z Francji! :D Wygląda więc na to, że ciechanowscy lakiernicy mieli już do czynienia z autokarami sprowadzonymi z firmy Cariane Eure i spodobał im się wzór graficzny z ich burt :-)

Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 5

5 june 2014 - Strachówko, ul. Pułtuska.
Author: Banan
edytor
Comments: 1