Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

[1.08.2015] DAB-em na grilla dookoła Koszalina, cz. 2

Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji Miejskiej w Koszalinie zaprasza na kolejną część imprezy z cyklu DAB-em na grilla dookoła Koszalina. Na tegoroczną podróż zabierze nas autobus o numerze taborowym #1137, z koszalińskiego Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Startujemy o godzinie 10:35 z zajezdni MZK Koszalin przy ulicy Gnieźnieńskiej 9. Pod dworcem PKP/PKS zameldujemy się o 10:40 (będziemy stać na przystanku przed wyjściem z budynku dworca PKP). Zakończenie przewidziane jest na godzinę 17:50 (kilka minut wcześniej podstawimy się pod dworcem).

Skomunikowane pociągi dla przyjeżdżających:

- Poznań i Szczecin - 8:47 (TLK), 10:30 (Regio)

- Ustka - 8:26 (Regio+TLK)

- Słupsk, Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek - 9:19 (TLK)

- Warszawa: 8:26 (TLK)

Odjazdy:

- Poznań i Szczecin - 19:08 (TLK)

- Słupsk - 19:10 (Regio)

- Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek - 20:00 (TLK)

Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy uczestnictwa w imprezie osobom, których niechlubne zachowanie psuje opinię o środowisku MKM. Informacja o odmowie będzie rozsyłana tak zakwalifikowanym osobom w formie e-mailowej.

Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Koszt: 25 zł.

Zapisy: kliknij w link.

Photos

8 july 2010 - Koszalin, Jamno - przystań promowa. Unikatowy autobus w wyjątkowej scenerii.

Oczekiwanie na kurs linii: 1J = Jamno (Przystań promowa) → Dworzec PKP.

Author: SebGre

Comments: 7

18 june 2013 - Sianów, ulicy Armii Polskiej.
MZK Koszalin w formie kursów liniowych nie pojawia się w Sianowie od 1 września 2008 roku. Siódemka wytrzymała dosyć długo - przy znikomej liczbie kursów linię "przy życiu" utrzymywały tylko osoby, które posiadały bilet miesięczny i korzystały z możliwości przesiadki w samym Koszalinie na inne połączenia przewoźnika. W swojej historii linia nr 7 miała dwa warianty - podstawowy do Sianowa, dodatkowy do Karnieszewic. Rozkład jazdy w latach 90-tych wyglądał w ten sposób, a na brygadzie 7/3 zazwyczaj gościł przegubowy Ikarus. Pobudźcie wyobraźnię i usłyszcie dźwięk silnika jak "hungar" wspinał się pod górkę po wyjeździe z Sianowa. Już? To teraz wróćmy na ziemię.
Czy dzisiaj reaktywacja tej linii miałaby sens? Jeżeli weźmiemy pod uwagę interes gminy to nie - samorząd sianowski woli przeznaczać pieniądze na komunikację do innych miejscowości (dzięki temu mamy PKS`y do Skwierzynki, czy do Osiek). A co z pasażerami? Poza możliwością ulgi i wygodniejszym taborem (chociaż to naciągany argument biorąc pod uwagę istnienie autobusów wysokopodłogowych w taborze przewoźnika) to nie zmienia się kompletnie nic. Busy docierają w ścisłe centrum Koszalina, problem występuje, kiedy masz inny cel podróży.

Author: piotr_kosz

Comments: 5

5 july 2013 - Koszalin, ulica Zwycięstwa.
Takie niespodzianki na liniach to ja lubię ;)

Author: piotr_kosz

Comments: 3