Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Troche Czech na wschodzie, czyli wycieczka Karosą B951

Ahoj! Stowarzyszenie Transportu Zrównoważonego wraz z Dopravním podnikem města Dębica mają zaszczyt zaprosić na imprezę komunikacyjną autobusem Karosa B951.
Zaczynamy 1 sierpnia (sobota) przed dworcem PKP (na przystanku MKS) o godzinie 10:00. Trasa przejazdu wiodła będzie przez malownicze zakątki gminy Dębica. Okolice Dębicy są bogate w strome, długie podjazdy i górskie widoki, dołożymy wszelkich starań, żeby przyzwoitych fotostopów było jak najwięcej. Podczas wycieczki planowany jest grill, który odbędzie się w zależności od warunków pogodowych. Będzie również możliwość zwiedzania zajezdni przewoźnika. Imprezę planujemy zakończyć na dworcu PKP około godziny 18:00.
Impreza dzięki uprzejmości prezesa Miejskiej Komunikacji Samochodowej jest bezpłatna, obowiązywać będzie tylko zbiórka na grilla.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/929847370394329/930959950283071/
Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/1ouBZj6T-bVjCm4DPF95TNYHJYQX5IufKhXVh2SCRHgY/viewform?usp=send_form

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Photos

19 june 2015 - Pustynia, DW985. Jeden z najnowszych (choć nie wiekiem) nabytków "zielonego MKSu".
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 3

19 june 2015 - Dębica, ul. Sandomierska. Karosa wjeżdża pod wiadukt kolejowy przy stacji Dębica Wschodnia. Takich autobusów pojawiło się w MKS trzy sztuki. Kolejna jest już po lakierowaniu.
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 7