Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

IV Krzyżacka Nocka Autobusowa

Stowarzyszenie Toruński Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej zaprasza na 4 edycję Krzyżackiej Nocki Autobusowej. W tym roku pojedziemy autobusem Jelcz 120M #434 z toruńskiego MZK. Koszt udziału w imprezie wynosi 30 zł. Na imprezę obowiązują zapisy pod formularzem podanym na dole.

Autobus wyruszy z zajezdni przy ul. Legionów o godzinie 22:30, skąd udamy się do centrum miasta na aleję Solidarności przy CKK Jordanki (Plac Teatralny). Stąd zabierzemy kolejnych uczestników przejazdu (przyjazd 22:40). Następnie wyruszymy w wycieczkę po mieście.

Większość fotostopów została zaplanowana w miejscach, do których nie docierają autobusy komunikacji nocnej. W czasie przejazdu planujemy przerwę na zakupy przy sklepie Paluszek na Rubinkowie w godzinach 0:59 – 1:20. Pod koniec przejazdu będzie postój na grilla w godzinach 4:25 – 5:30. Po grillu autobus uda się na dworzec kolejowy Toruń Główny (przyjazd ok. 5:45), żeby odwieźć uczestników na pierwsze poranne pociągi. Następnie zjedziemy do zajezdni, gdzie ok. godziny 6:00 zakończymy przejazd.

Impreza dla osób pełnoletnich.

Limit miejsc: 45

ZAPISY

Photos

30 september 2006 - Toruń, ul. Polna.
Author: Niskopodłogowiec
newseredytor
6 august 2009 - Toruń, Wielki Rów street (Large Ditch). #434 on rush-hour line number 16.
Author: Niskopodłogowiec
newseredytor
1 august 2013 - Toruń, ul. Przy Kaszowniku.
Profesjonalnie wykonana tablica za szybą. :]

Author: Karol Woźniak
edytor
Comments: 1