Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Ikarusem ze statywem

13 listopada 2015 r. odbędzie się impreza dla MKM Ikarusem 280.26 o numerze 26602 po trójmieście. W planie tylko i wyłącznie nocne fotki (tzn. na statywie). Start w piątek trzynastego o godzinie 18 na Kaczych Bukach. Przewidziany koniec imprezy godzina 22-23 na KB.
Zrzuta na paliwo- 15 zł.
Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/968778459853964/

Photos

1985 - Gdynia Redłowo, baza WPK. Wybaczcie tandetne barwy ORWO i słaby kadr, ale miałem wówczas tylko 3 latka, dobry sprzęt fotograficzny nie leżał na ulicy i to były moje pierwsze zdjęcia :) 26602 tuż po przyjściu z fabryki przejechał przez myjkę (ufaflunił się podczas burzy w Czechosłowacji). Jeszcze bez numerów taborowych i herbów. Węgrzy popełnili oczywiście kilka błedów, bo dolna listwa ozdobna jest nie taka, jaka być powinna (zamontowali mu prototypową, stosowaną dopiero później), zaś u góry nie ma żadnej. Na dodatek złe felgi, a szyba czołowa od strony kierowcy zaczęła po drodze luzować się z uszczelki i kierowca wspomógł ją taśmą klejąca przehandlowaną na proporczyki WPK na bazie jednego z PKSów leżących po drodze. Jeśli ktoś może dopisać choćby miesiąc zrobienia zdjęcia będę wdzięczny (miałem kożuszek i grube rajstopy na sobie, więc pewnie jesień).
Author: ikarus
newseredytordriver
Comments: 26

12 july 2009 - Gdańsk, pętla Chełm Witosa. Nie wiem od czego zacząć komplementy - zresztą, przekonajcie się sami :)
Author: ikarus
newseredytordriver
Comments: 34

30 april 2010 - Pierwoszyno. Tymczasowy objazd spowodowany przebudową skrzyżowania w Kosakowie. Ale jak się te dwie ulice nazywają?
Author: krzysio

Comments: 7