Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Klasycznym Autosanem H9-21 po okolicach Dęblina

Serdecznie zapraszamy na imprezę klasycznym Autosanem H9-21 w biało-czerwonym malowaniu zbliżonym do stosowanego przez dawny PKS Opole Lubelskie. Autobus jest w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym, należy do Biura Podróży Poltravel. Na codzień wykorzystywany jest do przewozu młodzieży szkolnej. Naszą podróż rozpoczniemy o godzinie 8:30 na Dworcu PKP w Dęblinie, a zakończymy około godziny 14:15 (jeszcze nie ustalone) w tym samym miejscu.

Trasa przebiegu imprezy jest jeszcze do ustalenia, na dniach proponowana mapa przejazdu powinna znaleźć się w opisie wydarzenia.

Proponowany dojazd: Pociąg TLK 62200 Karkonosze ze stacji Warszawa Centralna (6:40) do stacji Dęblin (8:19) oraz Pociąg Regio R22300 ze stacji Lublin (6:41) do stacji Dęblin (7:55)

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/1HpzfvVGwZVUA8PDWZntzX6WHrx8lb8VrU_P0CJZBnVA/viewform?usp=send_form

Prosimy o rozważne wpisywanie się na imprezę, w przypadku przyjazdu zbyt małej ilości osób impreza zostaje odwołana.

Ilość miejsc ograniczona!

Wpisowe: 25-30 zł / os, zależnie od ilości uczestników.

O ile impreza będzie należała do udanych to mamy w planach kolejne ciekawe imprezy z udziałem typowo PKSowskich autobusów w regionie.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/461209414083863/

Photos

22 may 2015 - Ryki, wyjazd z parkingu Pływalni Powiatowej w Rykach. Autosan udaje się w kierunku zajezdni PKS, gdzie będzie czekał aż do momentu odebrania przywiezionej młodzieży szkolnej.
Author: Sławomir Kołodziej
driver
Comments: 7