Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Gwiazdka z KAZIKiem! – 20.12.2015

W ostatnią niedzielę przed świętami czyli 20 grudnia 2015 r. Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego oraz Typowy Kierowca zapraszają na krótką (do zachodu słońca a może ciut dłużej) imprezę pojazdami ze stajni KAZIKA* (najprawdopodobniej będzie to Autosan i Jelcz)
Tym razem proponujemy wycieczkę po Gdańsku, który w ostatnim czasie się pozmieniał (patrz linii tramwajowa na Piecki-Migowo). Podczas imprezy wiele fotostopów i innych atrakcji ;)
*KAZIK – Kolekcja Autobusów Zabytkowych i Karetek

START: 9:45 Gdańsk Zaspa SKM
Planowane zakończenie przejazdu ok. godz 16 na Dworcu Głównym w Gdańsku
Koszt udziału: 25zł

Zapisy:
Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz miasto, z którego przybywa uczestnik przyjmowane są wyłącznie pod adresem email: t.myszk@psstm.org.pl – każdy uczestnik który zostanie zapisany na imprezę, dostanie potwierdzenie zapisu.

Zgłoszenia są przyjmowane do 19 grudnia 2015.

Na uczestników imprezy tradycyjnie czeka niespodzianka ;)

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/1027791397273234/

Organizator zastrzega sobie prawo do wszelkich zmian i/lub odwołania imprezy bez podania przyczyny.

Photos

8 november 2014 - Gdańsk, ul. Kwietna x Słoneczna. Piękny psiuk, piękna okolica z brukiem, starymi domami. Sam pojazd bardzo fajny, ciepły, silnik pierwsza klasa, z czasem na pewno otrzyma nowe oblachowanie i laminaty dachowe oraz malowanie ze swojej epoki.
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 4

8 november 2014 - Gdańsk, Baza Warbus. Wszystkie pojazdy w komplecie tuż przed rozpoczęciem imprezy. Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego oraz Typowy Kierowca dziękują wszystkim obecnym na imprezie za bardzo przyjemną i kulturalną zabawę. Zarówno pierwsza jak i druga część owocowały w kilka niespodzianek. Zamknięty most w Sobieszewie uniemożliwił przejechanie trasy wg pierwotnych założeń. Chwile grozy (i chłodu) dostarczył nam M11. Mamy jednak nadzieję, ze najmilszą niespodzianką była prezentacja H9-35. Podziękowania dla firmy Warbus za współtworzenie wydarzenia. Do zobaczenia na kolejnej imprezie. Typowy Pozdrawia
Author: Naszk

Comments: 1

17 may 2015 - Rębiechowo.
KAZIK jako komunikacja zastępcza dla PKM? Czemu nie. ;) Dla niewtajemniczonych napiszę, że linia kolejowa widoczna na zdjęciu jest już skończona, a spotkanie na niej jadącej lokomotywy w dni powszednie nie stanowi żadnego problemu.

Author: Karol Woźniak
edytor
Comments: 3