Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jelczem przez Ponidzie - Trylogia Świętokrzyska: cz. I

W sobotę 9 kwietnia odbędzie się pierwsza impreza z cyklu Trylogia Świętokrzyska. Imprezowy wóz to w 100% oryginalny, 24-letni Jelcz T120 z pierwszej serii produkcyjnej. Trasa będzie wiodła przez malownicze i jeszcze nie odkryte przez TWB tereny Ponidzia i północnych krańców Małopolski. Nie zabraknie motywów kolejowych- od wąskotorówki, przez linie normalnotorowe (w tym CMK) aż po szerokotorowy LHS. Jak na autobus dalekobieżny przystało- przejedziemy prawie 200 km odwiedzając m.in. tamę w Rębowie, zapomniane stacje kolejowe (Umianowice, Stawiany Pińczowskie, Busko-Zdrój), Zakłady Gipsowe w Gackach, opuszczone Państwowe Zakłady Zbożowe Kozłów, terminal przeładunkowy PKP LHS i 3 parki krajobrazowe- Nadnidziański, Kozubowski i Szaniecki. Pojedziemy po każdej nawierzchni- od DK7 i dróg wojewódzkich, gdzie Jelcz będzie mógł pokazać swoje osiągi, po drogi gruntowe, płyty, trylinkę i kocie łby. Zaczynamy o 9:45 pod dworcem PKP w Jędrzejowie, kończymy w tym samym miejscu o 17:00. Impreza będzie skomunikowana z dojazdami z/do: Warszawy, Radomia, Skarżyska, Kielc, Lublina, Puław, Krakowa, Katowic, Częstochowy, Rzeszowa, Tarnobrzega, Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego- szczegóły dotyczące dojazdów wkrótce. Zapisy poprzez wysłanie maila na adres gornik357@o2.pl w którym zawarte będą: Wasze imiona i nazwiska, numer telefonu, miasto z którego jedziecie i opcjonalnie nick z TWB. Wśród pierwszych 15 osób, które wyślą zgłoszenia zostaną rozlosowane oryginalne tablice kierunkowe dawnego PKS Kielce.

Wydarzenie na Facebooku: Klik!

Photos

22 february 2016 - Jędrzejów, ul. Przemysłowa. Miał mieć całkiem inne zdjęcie, ale pojechał wcześniej niż zwykle i totalnie nas zaskoczył, więc jest jakie jest. 9 kwietnia odbędzie się impreza tym wozem. Będziemy sobie jeździli wzdłuż LHSu i robili fotki z gagarami- i nie tylko, rzecz jasna. Więcej na forum i na fejsie [KLIK] .
Author: BarteG