Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

V Krzyżacka Nocka Autobusowa

Serdecznie zapraszamy miłośników komunikacji miejskiej na 5 edycję Krzyżackiej Nocki Autobusowej. W tym roku pojedziemy autobusem Jelcz 120M/3 #508 z toruńskiego MZK. Koszt udziału w imprezie wynosi 30 zł. Na imprezę obowiązują zapisy pod formularzem podanym na dole.

Autobus wyruszy z zajezdni przy ul. Legionów o godzinie 22:30 (zbiórka 22:20) skąd udamy się do centrum miasta na aleję solidarności przy CKK Jordanki (Plac Teatralny) i zabierzemy kolejnych uczestników przejazdu (odjazd 22:40), następnie podjedziemy na dworzec Toruń Główny gdzie po przyjeździe pociągu IC 1511 "Brda" (22:55) wyruszymy w wycieczkę po mieście.
Zakończenie przejazdu planujemy ok godziny 6:00 przy zajezdni autobusowej.

Impreza dla osób pełnoletnich.

Zapisy: Klik!
Wydarzenie na Facebooku: Klik!

Serdecznie zapraszamy!

Photos

31 december 2006 - Toruń, pętla Rubinkowo II. Po godz. 21-szej jedna brygada z linii 19 zjechała do zajezdni. Pozostały dwie. Podobnie i na innych liniach częstotliwość została ograniczona...
Author: karol_12

Comments: 3

25 december 2009 - Toruń, pl. Teatralny.
Author: Paweł Chmielecki

26 march 2016 - Toruń, Plac Świętej Katarzyny. Jelcz uda się za chwilę na odpoczynek do zajezdni.
Author: Igor Maras