Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

VII impreza KM-Poznan.pl - 40 Witka, 30 Marcina, 20 Neoplana

Zapraszamy na kolejną imprezę organizowaną w dniu 11 czerwca 2016 r. wspólnie przez Poznański Portal Komunikacyjny KM-Poznan.pl, jak i Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe "Kombus".

Świętować będziemy okrągłe rocznice urodzinowe naszych użytkowników oraz autobusu. :)

Podobnie, jak w roku ubiegłym, tak i teraz nie zabraknie na przejeździe akcentów kolejowych - tym razem Średzkiej Kolei Powiatowej.

Trasa, którą przejedziemy, prezentuje się następująco:
Poznań Dworzec Rataje - Kórnik - Trzebisławki - Koszuty - Środa Wlkp. - Mączniki - Dębicz - Bagrowo - Środa Wlkp. Ruszkowo - Chudzice - Szlachcin - Źrenica - Środa Wlkp - Pętkowo - Słupia Wielka stacja - Annopole - Śnieciska - Polwica - Zaniemyśl - Kórnik - Poznań Dworzec Rataje.

W podróż zabiera nas ex poznański Neoplan N4009 o numerze taborowym #5067.

Godziny w jakich będziemy przemierzać trasę to 10 - 16. Koszt to 30 zł/osobę.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: impreza@km-poznan.pl w tytule podając "40 Witka", a w treści wiadomości: imię, nazwisko, nick z forum.

Photos

22 july 2013 - Drużyna, gm. Mosina - Drugie życie ex empekowskiej pszczoły. Przygarnął ją Kombus rzucając na peryferyjną linię 691 należącą do sieci ZTM. No i jest to jedyny Neoplan w stadzie kórnickich Mercedesów i Solarisów. Wóz pozbył się przycisku otwierania drzwi dla pasażera (o czym przekonałem się próbując je otworzyć na przystanku). Słów kilka o frekwencji. Do i z Borkowic zero. W Drużynie jedna i dopiero w Krośnie wsiadła większa grupka.
Author: tomikat

Comments: 2

7 july 2015 - Środa Wielkopolska, ul. Nekielska. (5)
Author: tomikat

Comments: 2

7 february 2016 - Środa Wielkopolska, ul. Weychana. (6) Bezpłatna komunikacja miejska nadal rozwija się. Nawet w sobotę opłaca się tu przyjechać. Powiększyła się także siatka linii podmiejskich a Kombus dokupił nowe wozy do obsługi.
Author: tomikat

Comments: 8