Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jelczem do STARa

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Skarżyska-Kamiennej na kolejną imprezę skierowaną przede wszystkim do miłośników komunikacji miejskiej :)

Tym razem wybierzemy się w podróż do Starachowic - miasta, które ściśle jest powiązane zarówno gospodarczo, jak i komunikacyjnie z miastem, w którym na co dzień stacjonuje główny punkt imprezy czyli Jelcz PR110M #333. Autobus w tym roku obchodzi swoje 30-lecie, co dodatkowo zachęca do właściwego uczczenia tak zacnego jubileuszu :)

Wstępny przebieg trasy: Klik!

Start przewidziany jest na godzinę 10:00, aczkolwiek w przypadku gdy ktoś chce przyjechać TLK "Godula" jesteśmy w stanie zaczekać kilkanaście minut (proszę wtedy o informację).

Po raz kolejny w trakcie imprezy przewidujemy grilla. Z naszej strony zapewniamy grilla, węgiel, talerzyki i sztućce, a także pieczywo i przyprawy (ketchup, musztarda). Reszta "wkładu" we własnym zakresie. Zachęcamy do wcześniejszego zaopatrzenia się, gdyż ze względu na konieczność powrotu na określoną godzinę tempo będzie sprawne ;) Mimo to przewidujemy co najmniej jeden postój, podczas którego możliwe będzie dokonanie zakupów.

Zapisy: Klik!

Regulamin imprezy: Klik!

Wpisowe: ok. 30 złotych (zależnie od liczby chętnych)

Wydarzenie na Facebooku: Klik!

Photos

6 june 2015 - Skarżysko-Kamienna, ul. Fabryczna.
Author: Kelly

Comments: 1

6 june 2015 - Kierz, ulica Szydłowiecka. Spotkanie z traktorem.
Author: Domas
newser
Comments: 2

10 may 2016 - 11:41, Skarżysko-Kamienna, zajezdnia MKS. PeeRka po trwającym niecałe dwa miesiące remoncie generalnym silnika rusza na przegląd, który przeszła bez najmniejszego problemu. :) Z podziękowaniami dla uśmiechniętego Kierowcy i pozdrowieniami dla nieobecnego niestety dzisiaj właściciela wozu. :D

Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić i podziękować całej Załodze MKS, ze szczególnym uwzględnieniem kilku osób, za nieocenioną pracę, pomoc, doświadczenie, otwartość, życzliwość i dobre słowa podczas trwającego remontu! :)

Author: Paweł_K