Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Bydgoszcz: Okolicznościowa nocka tramwajowa, 2.07.2016r.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy wraz z Zarządem Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej oraz Miejskimi Zakładami Komunikacyjnymi serdecznie zaprasza na „Okolicznościową nockę tramwajową”, która odbędzie się w nocy z 2 na 3 lipca 2016 roku, z okazji 120 rocznicy uruchomienia w Bydgoszczy tramwajów elektrycznych. Po mieście jeździć będziemy składem tramwajowym 5N+5ND. Będzie więc to debiut doczepy 5ND w ruchu po kilkunastu latach przerwy! Podczas wycieczki zwiedzimy większość bydgoskiej sieci, w tym nowy odcinek do Fordonu, zorganizujemy również tradycyjnego grilla i masę "fotostopów". Zbiórka uczestników 2 lipca o godz. 21:45 przy zajezdni tramwajowej na ul. Toruńskiej. Zakończenie w tym samym miejscu ok. godz. 5:30 rano. Koszt udziału w imprezie to jedyne 15 zł! Impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.

Zapisy
Wydarzenie na facebooku

Photos

28 september 2003 - Bydgoszcz, pętla Glinki.
Author: Drucik

Comments: 5

23 july 2005 - Bydgoszcz, pętla Babia Wieś. W tym miejscu jeszcze świeciło słońce, więc eNka ma stąd na pewno wiele zdjęć. Sama pętla jest rewelacyjna :). W Bydgoszczy byłem już trzeci raz, za każdym razem odwiedzałem Babią Wieś - w tym dwa razy eNką.
Author: NadzórRuchu

Comments: 2

23 july 2005 - Bydgoszcz - pętla Babia Wieś
Author: pozbus

Comments: 4