Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Druga Elbląska Nocka Tramwajowa

Klub Miłośników Tramwajów w Elblągu ma zaszczyt zaprosić na drugą odsłonę „Elbląskiej Nocki Tramwajowej” . Tym razem wozić nas będzie jedyny w swoim rodzaju wagon 048 "Flagowiec". W 1995 roku zyskał od malowanie upamiętniajcie 100 lat tramwaju w Elblągu, wraz z czasem i kolejnymi jubileuszami malowanie jest odświeżane i cały czas przypomina o wydarzeniu. Jak większość elbląskich osiemsetpiątek jest to wagon klasyczny, od początku wprowadzenia go do eksploatacji nie wiele się zmienił. Podczas przejazdu standardowo postoje na fotki oraz sklepostop, trasa przejazdu obejmuje całą sieć tramwajową w Elblągu. Gdy zdecydujecie przyjechać do Elbląga zachęcamy do skorzystania z linii turystycznej „T” kursującej również tego dnia. Impreza odbędzie się w nocy z 30/31.07.16 r.
Miejsce zbiórki:
- na przystanku Browarna/Dolna (koło zajezdni) w kierunku Saperów/Druskiej, zbiórka o 22:20
Dla osób przyjezdnych:
-na przystanku Grunwaldzka/Dworzec w kierunku Druskiej, zbiórka o 22:45
Imprezę zakończymy o 5:30 w rejonie zajezdni tramwajowej, około 5:00 będziemy pod Dworcem kolejowym i autobusowym. Koszt uczestnictwa około 30-35 zł, płatne przy wsiadaniu do pojazdu.
Impreza wyłącznie dla osób pełnoletnich!
Zapisy: Klik!
Wydarzenie na Facebooku: Klik!

Photos

10 february 2005 - Elbląg, pętla Druska.
Author: Łukasz Kuczewski
edytor
20 april 2006 - Elbląg, ul. Marymoncka. Se Energa strzeliła siedzibę...
Author: Misiek194
edytor
Comments: 5

13 august 2009 - Elbląg, ul. Królewiecka.
Author: interflug

6 december 2015 - Elbląg, Al. 12 Lutego. Od 22 Listopada wagon promujący Tramwaje Elbląskie zyskał malowanie 120-lecia tramwajów w Elblągu.
Author: Krystian Dubaniewicz