Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Ikarusem na grilla dookoła Koszalina

Serdecznie zapraszamy na kolejną z naszej serii imprez dla miłośników komunikacji miejskiej "...na grilla dookoła Koszalina"! W tej edycji naszym autobusem będzie pierwszy autobus zabytkowy w Koszalinie - Ikarus 280.70E z 1995 roku, należący do MZK Koszalin.

Zbiórkę organizujemy o godzinie 10:00. Przejazd rozpoczniemy o godzinie 10:10 z zajezdni MZK Koszalin przy ul. Gnieźnieńskiej 9. Pod dworcem PKP/PKS będziemy 5 minut później. Podstawimy się pod głównym wejściem do dworca PKP.
Zakończenie imprezy przewidujemy o godzinie 17:10, kilka minut wcześniej podjedziemy pod dworzec PKP.

Skomunikowane pociągi dla przyjeżdżających:
- Poznań/Szczecin - 10:15
- Warszawa/Toruń/Bydgoszcz/Trójmiasto - 9:46

Odjazdy:
- Poznań/Szczecin - 19:09
- Toruń/Bydgoszcz - 20:27
- Trójmiasto - 19:45, 20:27

Impreza dla osób pełnoletnich.
Koszt: członkowie SMKM - 15 zł, pozostali - 30 zł.

Zapisy (obowiązkowe!): Klik!

Photos

20 may 2016 - Koszalin, skręt z ulicy Śniadeckich w aleję Jana Pawła II. Nie było jeszcze fotek z liniowego kursowania Ikarusa po ulicach Koszalina, więc będę pierwszy. ;) #1007 wykonuje właśnie swoje pierwsze kółko tego dnia jako linia "14". Jeszcze przez dwa dni (dzisiaj i jutro) będzie można go spotkać na trasie i się nim przejechać. W każdym razie dobra robota chłopaki, warto było przyjechać po pracy na krótką przejażdżkę i zobaczyć go na żywo.
Author: Patryk
edytor
Comments: 7

10 june 2016 - Słupsk, ulica Zachodnia. Dzisiaj koszaliński Ikarus zawitał do Słupska z okazji osiemnastych urodzin jednego z użytkowników TWB. Przy okazji odbył się dość długi przejazd z imprezowiczami po mieście. ;)
Author: Patryk
edytor
Comments: 1