Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Back to the 90`s, czyli Jelczem po Białymstoku

Zapraszamy na kolejną imprezę autobusową organizowaną przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku. Tym razem nietypową - w stylu lat 90-tych. Po mieście i okolicach będzie woził nas Jelcz 120MM/1 wyprodukowany w 1994 roku. Na pokładzie będziemy bawić się przy muzyce z ubiegłego stulecia. Wszystkich obowiązuje strój z tamtego okresu, aby jeszcze bardziej nadać klimat wydarzeniu. Nie zabraknie również popularnych trunków produkowanych w tamtym czasie.

Na początku odwiedzimy ciekawe miejsca w okolicach Białegostoku, w których przewidziane są liczne fotostopy. Dla bezpieczeństwa każda osoba fotografująca musi posiadać kamizelkę odblaskową. Następnie będziemy podróżować po mieście jednocześnie bawiąc się na pokładzie imprezowego autobusu. Około północy przewidujemy grill w zadaszonym miejscu (prowiant we własnym zakresie).

Start o godzinie 19:00 z przystanku Bohaterów Monte Cassino / Sosnowa (ok. 200 m od dworca PKS).
Zakończenie około godziny 3:00 w tym samym miejscu.

Wstęp 25 zł jako cegiełka na remont autobusu.
Dla osób bez stroju z lat 90-tych - 30 zł.
Dla par 20% zniżki (40 zł / 2 osoby).

Zapisy: Klik!
Wydarzenie na Facebooku: Klik!

Do zobaczenia w autobusie!

Photos

16 may 2015 - Białystok, plac Uniwersytecki. Krótki postój na przedostatnim kółku. Linia A zakończyła kursowanie o godzinie 1:00.
Author: Kubul

12 december 2015 - Białystok, Dojlidy Fabryczne. W tle Browar Dojlidy.
Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 10