Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Turystycznym Jelczem po powiecie stalowowolskim

Serdecznie zapraszam na imprezę Jelczem PR110D Lux w Stalowej Woli i okolicach. Pojedziemy oczywiście wozem z miejscowego PKS-u, rocznik 1987, od nowości w Stalowej Woli.

Impreza odbędzie się w dniu 15 października 2016 roku od godziny 10.00. Zbiórka na przystanku kolejowym w miejscowości Pilchów, gdzie zatrzyma się TLK Boy-Żeleński z Warszawy i Lublina oraz TLK Gombrowicz z Przemyśla i Rzeszowa. Po drodze do Pilchowa zatrzymamy się ok. 9.40 na dworcu PKS, jeśli ktoś wcześniej zgłosi dojazd autobusem do Stalowej Woli. W trakcie imprezy będziemy się poruszać przede wszystkim po terenie powiatu stalowowolskiego oraz miasta Stalowa Wola. Koniec imprezy planowany jest ok. godziny 17.00 również na stacji kolejowej w Pilchowie, skąd zjedziemy do Stalowej Woli przez dworzec PKS.

Wpisowe od osoby to standardowe 30 zł od osoby, od pary 50 zł. Zapisów brak, kto będzie ten będzie. ;)
Wydarzenie na Facebooku: Klik!

Photos

23 may 2012 - Tarnobrzeg, ul. Mickiewicza. Kolejny wóz ze Stalowej Woli dawno "świeższej" fotki nie widział.
Author: Michał
newser
27 january 2016 - Stalowa Wola, ulica Bojanowska. PR-ka wyjeżdża z tytułowej miejscowości, gdzie wcześniej wykonała objazd po terenach huty, aby rozwieźć jej pracowników do domu. Genialny jest ten wóz!
Author: Domas
newser
Comments: 2

27 january 2016 - Przyszów.
Author: Domas
newser
22 june 2016 - Stalowa Wola, Dworzec PKS przy ul. Okulickiego.
Author: Robcio

Comments: 6