Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Citarem PKS po Gdańsku i okolicach

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gdańsku we współpracy z Pomorskim Stowarzyszeniem Sympatyków Transportu Miejskiego zaprasza na przejazd autobusem marki Mercedes Citaro w nowych, odświeżonych barwach. W czasie przejazdu zwiedzimy różne ciekawe zakamarki Gdańska oraz okolic, nie zabraknie również licznych "fotostopów"! W trakcie imprezy najprawdopodobniej będzie okazja do wspólnego grillowania, o czym poinformujemy w najbliższym czasie. Przejazd dla uczestników jest bezpłatny, ufundowany przez PKS Gdańsk. Uwaga! Impreza skierowana jest do osób, które ukończyły 16 lat! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w autobusie oraz ze względów organizacyjnych informujemy, że obowiązują zapisy, link do formularza zgłoszeniowego znajduje się poniżej.

INFORMACJE:
Data: 8.04.2017
Godziny: (w trakcie ustalania, wkrótce zostaną podane)
Koszt uczestnictwa: przejazd bezpłatny, ufundowany przez PKS Gdańsk
Zapisy: http://bit.ly/2msnGhl

Aktualne informacje na temat wydarzenia śledzić można na facebookowym wydarzeniu (https://www.facebook.com/events/744160182425501/) oraz na stronie internetowej - www.psstm.org.pl

Photos

10 march 2017 - Gdańsk, dworzec autobusowy PKS.
#7013 podstawia się na swój pierwszy kurs jako autobus PKS Gdańsk, na linię 856, do miejscowości Buszkowy. Tymczasem zapraszam do rezerwowania sobie terminu 8.04. kiedy to odbędzie się przejazd tym autobusem dla miłośników. Dzięki uprzejmości PKS Gdańsk przejazd będzie bezpłatny, więcej szczegółów już wkrótce na www.psstm.org.pl i na PSSTMowym facebooku. ;)

Author: Karol Woźniak
edytor
Comments: 10

10 march 2017 - Gdańsk, dworzec autobusowy PKS.
Gwiazda dzisiejszego dnia w PKS Gdańsk pozuje do zdjęcia z kuzynem w starym wdzianku. ;)

Author: Karol Woźniak
edytor
Comments: 4

10 march 2017 - Gdańsk, Podwale Przedmiejskie. Nowe malowanie PKS Gdańsk w pełnej krasie. Bardzo ładne, brawo dla pomysłodawcy, pozdrowienia na Merolka za fajerą i brawo za nowe logo PKS :)
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 36