Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Odkurzamy wiosnę czyli Jelczem M181 MB Ekstremalnie

Portal Fotozajezdnia ma przyjemność zaprosić na imprezę pod hasłem „Odkurzamy wiosnę czyli Jelczem M181MB ekstremalnie”.

W naszą wycieczkę po miejscach, w których te autobusy w ogóle się nie pojawiały, a autobus przegubowy był widywany jedynie podczas okazjonalnych przejazdów, udamy się najstarszym dostępnym egzemplarzem (prawdopodobnie Jelcz M181MB #DD439 z 1999 roku). Podczas naszej podróży odwiedzimy północne i wschodnie obrzeża Krakowa jak i tereny podmiejskie. Oczywiście przewidziane są fotostopy. Ich ilość zależy od pogody, czasu, a także zdyscyplinowania uczestników. Przejazd ten będzie zarazem "pożegnaniem" tych autobusów.

Impreza odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia 2017 roku.
Zbiórka na pętli os. Podwawelskie o godz. 9:50. Odjazd autobusu o 10:00.

W prowiant na wycieczkę radzimy zaopatrzyć się przed imprezą, ponieważ nie przewidujemy "obiadostopu".

Koszt udziału w imprezie wynosi 35zł (płatne w dniu imprezy).

Zapisy mailowe są przyjmowane pod adresem: imprezy.fotozajezdnia@gmail.com - każde zgłoszenie będzie potwierdzane mailowo.

UWAGA!
Brak wolnych miejsc. Dalsze zgłoszenia przyjmowane będą na listę rezerwową.

PS. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy uczestnictwa w przejeździe niektórym osobom.

Photos

21 august 2005 - Kraków, ul. Dunajewskiego
Author: Wojciech Liberda

14 september 2006 - Kraków - al. Armii Krajowej, 173 tuż po przejeździe przez skrzyżowanie z ul. Przybyszewskiego. Obecnie zainstalowano tutaj kolejną sygnalizację świetlną skutecznie utrudniającą płynny przejazd ;).
Author: Boss

4 october 2016 - Kraków Łobzów, ul. Wrocławska.
Najstarszy jeżdżący i jeden z ostatnich. Czy orientuje się ktoś który model Jelcza został wyprodukowany w najmniejszej liczbie sztuk (nie wliczając prototypów)?

Author: MC

Comments: 5