Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

KOLEJOWA KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA - CHOJNICE

Zapraszamy na przejazd specjalny !!!

Tym razem przejazd po zaplanowanej trasie pociągiem, jest już niestety niemożliwy. Dlatego w trasę wyruszymy, autobusem przegubowym MAN SG292 w 1988r. wypożyczonym z MZK Chojnice. Autobus wyruszy z Chojnic, wzdłuż linii kolejowej 211 do Kościerzyny, z tamtąd wzdłuż rozebranej linii kolejowej 233 udamy się do Skarszew, a następnie wzdłuż rozebranej linii 243 do Skórcza. Ze Skórcza, przez malownicze Bory Tucholskie udamy się wzdłuż nieprzejezdnej linii 218, a ostatni odcinek od Szlachty, przez Czersk do Chojnic pokonamy wzdłuż linii 215 i 203. Na trasie wykonamy kilka fotostopów, oraz zwiedzimy dworce wymienione na mapce, na plakacie. Koszt przejazdu: 25zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona
(Maksymalnie 60 osób) !!!

Rezerwacja miejsc, poprzez wpłatę na konto bankowe stowarzyszenia, po uprzednim kontakcie mailowym na: smkchojnice@wp.pl
Zapraszamy !!!

Photos

14 september 2016 - Doręgowice, wylot w stronę Chojnic. Jeżeli ktoś chce złapać staruszka, to tylko jeździ na kursie 6:40 Chojnice, Dworcowa - Doręgowice 7:05 - Chojnice, Dworcowa 7:44. :)
Author: Mateusz44

Comments: 5

14 september 2016 - Nowe Nieżychowice. Obiecana niespodzianka. :) Ciągutek, muzeum, łamaniec... zresztą, dużo określeń. :) Autobus jak widać nie do zajechania, konkretna 28-letnia maszyna. :) Mich@ł wspominał, że autobus wyjeżdża od wielkiego dzwonu, także nowy rok szkolny okazał się wielkim dzwonem dla naszego staruszka. Pytanie, czy sytuacja się zmieni po przybyciu używanych autobusów? Pożyjemy, zobaczymy. Na razie można cieszyć się jeżdżącym zabytkiem. :) Kurs: LINIA LN: Chojnice, Dworcowa 6:40 - Doręgowice 7:05- Chojnice, Dworcowa: 7:44. :)
Author: Mateusz44

Comments: 6

9 november 2016 - Sławęcin, ul. Szkolna. Staruszek rozpoczyna dzielnie dalszą część swojej podróży w kierunku Chojnic przez Ogorzeliny. Szkoda tylko, że był to tylko jednorazowy wyskok tego wozu na kurs inny niż na linii LN.
Author: Mateusz44