Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Przegubową Setrą PKS Gdynia wiosennie!

Nadszedł najwyższy czas na drugą edycję imprezy Setra z PKS Gdynia. Tym razem pojedziemy przegubową Setrą SG221UL #6605, jest to ostatni taki pojazd we flocie PKS Gdynia. Impreza odbędzie się w sobotę 3 czerwca, trasa obejmie standardowo teren powiatu puckiego, wejherowskiego. Zapisy wyłącznie na maila setra6605(at)wp.pl Impreza tylko dla osób pełnoletnich, koszt 20 zł. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania / przesunięcia terminu imprezy w przypadku skrajnie niesprzyjającej pogody.

Photos

29 june 2014 - Połczyno, ul. Kasztanowa. Zaiste piękne są te drzewa!
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 1

1 july 2015 - Gdynia, ul. płk. Dąbka.
Linia OF w nietypowym dla siebie miejscu, trasa objazdowa omijająca korek na ulicy Zielonej na odcinku Bosmańska - Dąbka. Co do wozu, a nawet wozów - przed Open`erem odmalowano felgi, szkoda że sprayem, PKS musi wziąć korepetycje u Krzysia. :D

Author: Karol Woźniak
edytor
Comments: 5

17 october 2015 - Mrzezino, ul. Kasztanowa. Setra u boku hałdy piachu na obrzeżach całkiem sporej wsi.
Author: luki_1133

28 october 2016 - Wielka Piaśnica, ul. Ofiar Piaśnicy. Trafić na tą setre w ruchu liniowym trzeba mieć sporo szczęścia no i wiedzieć gdzie danego dnia kursuje.
Author: Dominik Świtoński

Comments: 1