Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Przegubowcem po Sochaczewie i okolicach

Serdecznie wszystkich zapraszam na imprezę przegubowym Ikarusem po Sochaczewie i okolicach! Zwiedzimy ciekawe zakątki Sochaczewa, jego przedmieść oraz okolicznych gmin. Nie zabraknie wszelkiej maści motywów miejskich, wiejskich, a także kolejowych.

Zapytacie się zapewne skąd w Sochaczewie weźmie się Ikarus, a do tego przegubowy? Zakłady ZKM w Sochaczewie zmontowały dwa Jelcze M11 w jedneg... a nie, to nie 1 kwietnia. ;) To, jakim Ikarusem pojedziemy niech zostanie niespodzianką do dnia imprezy, gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni.

W trakcie imprezy oczywiście w miarę możliwości przewidujemy grilla lub ognisko o czym poinformujemy w odpowiednim czasie.

Imprezę rozpoczniemy o godzinie 10.00 przy dworcu PKP po przyjeździe pociągu z 9.35 (Warszawa) oraz 9.57 (Bydgoszcz, Toruń), a zakończymy około godziny 19.00 w tym samym miejscu - skomunikowanie na pociąg 19.24 do Warszawy oraz 19.25 do Bydgoszczy.

Wpisowe na imprezę to 30 zł od osoby.

Zapisów na imprezę nie ma, kto będzie ten będzie. ;)

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was 8 lipca do Sochaczewa!

Bądźcie na bieżąco! Wydarzenie na Facebooku

Photos

5 july 2014 - Kosów, ulica Łąkowa. Podczas przejazdu śladami zajezdni R-11 Kleszczowa zajrzeliśmy również na drogi gruntowe, gdzie raczej żaden autobus nigdy wcześniej się nie pojawił. Z Kosowa do Młochowa przejechaliśmy ulicą Łąkową i aleją Starych Lip (obie nazwy bardzo dobrze określają przebieg tych wąskich dróg). Podziękowania dla organizatora i pozdrowienia dla uczestników!
Author: MZ

Comments: 1

16 may 2015 - Warszawa, ul. Kawęczyńska. Ikarus po paradzie z okazji "Nocy muzeów 2015" zjeżdża na zajezdnię.
Author: Mateusz Gadziński

27 february 2016 - Sochaczew, pętla Energomontaż. Ikarus w trakcie kursu szkolnego Łódź - Warszawa przez Łowicz, Sochaczew, Leszno..
Author: Domas
newser
Comments: 10

25 march 2017 - Łódź, bocznica stacji Chojny. Ikarusy pozują obok skupu złomu. Na szczęście nie trafiły tam po zakończeniu ich eksploatacji liniowej.
Author: Luke
edytorProfesional