Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

MAN-em po okolicach Słupska.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na przejazd MAN-em NL202 o numerze taborowym #3037 z okazji 15-lecia eksploatacji tej marki w Słupsku. Z racji, że są to również ostatnie podrygi tego modelu na naszych drogach, zabierzemy Was w podróż dookoła Słupska śladami linii podmiejskich i nie tylko. W planie oczywiście dużo fotostopów.

Rozpoczynamy w sobotę, 22 lipca, o godzinie 10:30 z dworca PKP w Słupsku. W miarę możliwości podstawimy się pod same drzwi dworca. Zakończenie planujemy około godziny 16:50 również pod dworcem.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: man3037@wp.pl do 19 lipca włącznie. W treści prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu.

Cena: 20 zł (w zależności od ilości uczestników). W przejeździe mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie.

Photos

21 april 2015 - Siemianice, ulica Miejska. Od ponad miesiąca rolę wozu #3028 na zadaniu 2-03 przejął widoczny NL202 #3037.
Author: Patryk
edytor
Comments: 2

1 september 2015 - Kobylnica, skrzyżowanie ulic Kosynierów i Mikołajczyka. #3037, w trakcie obsługi szczytowego dodatku linii nr 10 w nowej odsłonie. Autobusy tej linii kursują co 30 minut w godzinach szczytu oraz co godzinę w międzyszczycie. Od dzisiaj głównym celem linii 10 jest m.in. obsługa szkół w Kobylnicy, dlatego też wybrane kursy realizowane są przez Bolesławice. Jednocześnie nadal funkcjonują wahadłowe kursy do bazy MZK Słupsk, które odbywają się we wszystkie dni tygodnia w godzinach wczesnorannych i późno wieczornych (w sobotę dodatkowo para kursów dociera do zajezdni MZK około godz. 14tej).
10: CH Jantar -> Przemysłowa

Author: Tomek1

4 september 2015 - Kobylnica, ul. Profesora Stefana Poznańskiego. MAN przymierza się do skrętu w ulicę Franciszka Stefczyka.
Początki linii nr 10 w rozszerzonym wydaniu na terenie Gminy Kobylnica były dość ambitne, jednak rzeczywistość dość szybko zweryfikowała cały projekt. Obecnie linia wykonuje tylko pojedyncze kursy w godzinach szczytu przewozowego.
10: CH Jantar -> Przemysłowa

Author: Tomek1

Comments: 1