Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Autosanem H9-35 wokół Skorzęcina - 60 lat komunikacji miejskiej w Gnieźnie

Jacek Walkowiak zaprasza wszystkich na przejazd Autosanem H9-35 z MPK Gniezno wokół Skorzęcina.

Przejazd rozpocznie się 15. sierpnia (wtorek) o godz. 11:50 w Gnieźnie przy ul. Kościuszki i z licznymi fotostopami (jako Linia 32 bis) dojedziemy do Skorzęcina, który znajduje się nad przepięknie położonym jeziorem Niedzięgiel.
Następnie po krótkim odpoczynku ok. godz. 13:15 rozpoczniemy właściwy przejazd z fotostopami wokół Skorzęcina po trasie Skorzęcin – Sokołowo – Wierzchowska – Kołaczkowo – Małachowo Złych miejsc – Witkowo – Mąkownica – Dębina – Ruchocinek – Wiekowo – Kamionka – Skorzęcin.

Po powrocie ok. godz. 16 będzie 1,5h przerwy nad jeziorem i o godz. 17:30 Autosan jako linia 32 bis powróci do Gniezna. Zakończenie imprezy przewidywane jest na ok. godz. 18:30

Cena za udział w imprezie to 14zł + dojazd i powrót z Skorzęcina łącznie za 16zł. Jednak na odcinku Gniezno – Skorzęcin – Gniezno obowiązywać będą ulgi stosowane w linii nr 32.
Łączny maksymalny koszt imprezie to 30zł.

Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje na walkowiak.jacek[małpa]wp.pl

Photos

21 june 2015 - Poznań, zajezdnia Franowo. Autosan z Gniezna uczestniczący w paradzie i uroczystości z okazji 135 lat komunikacji miejskiej w Poznaniu.
Author: Łukasz Łyszczak

24 september 2016 - Bydgoszcz, ul. Krasińskiego. Jeden z youngtimerów w czasie parady, która należy uznać za niezwykle dobrze zorganizowaną, brawa dla policji za zabezpieczenie konwoju, dla kierowców autobusów też :)
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 4

26 november 2016 - Gniezno, ul. Grunwaldzka.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 6