Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Zakończenie Wakacji z Jelczem Pr110D

Zapraszam Serdecznie wszystkich chętnych na specjalny przejazd Jelczem PR110D Lux #KTJ 7292 z firmy "Condor" ze Świętochłowic. W czasie przejazdu odwiedzimy różne malownicze zakątki naszego regionu. Nie zabraknie motywów przemysłowych, kolejowych czy polnych. W planie przewidziano dużo fotostopów. Wstępny zarys trasy przedstawia się następująco: Bytom - Gliwice - Wilcze Gardło - Leboszowice - Rudy - Chwałęcice - Elektrownia Rybnik - Czerwionka-Leszczyny - Chudów - Ruda Śląska - Bytom.

Impreza odbędzie się w sobotę, 26 sierpnia 2017. Rozpoczęcie o godzinie 10 na stanowisku "PKS" na dworcu autobusowym w Bytomiu (zbiórka o 9:45). Zakończenie w tym samym miejscu w okolicach godziny 18. Koszt imprezy to 40 zł od osoby.
Zgłoszenia przyjmuję tylko i wyłącznie na adres mailowy: migiemekstremalnie@interia.pl do dnia 21.08 włącznie.
W przypadku niewystarczającej ilości osób impreza może zostać odwołana!

Wydarzenie na fb

Photos

25 february 2017 - Katowice - Borki, ul. Borki.
Author: misiek151

25 february 2017 - Katowice - Borki, ul. Borki. W dniu 17.06 br. odbędzie się podróż tym Jelczem do Jelcza Laskowic na zlot z okazji 65 lecia istnienia ZS Jelcz. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam po więcej na PW.
Author: Mario

Comments: 1