Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

X-lecie wycofania Ikarusów w Krakowie

Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych ma przyjemność zaprosić na imprezę z okazji 10. rocznicy wycofania ikarusów. Podczas podróży autobus odwiedzi głównie tereny podmiejskie na wschód od Krakowa oraz miejsca, w których Ikarusy pojawiały się liniowo. Oczywiście przewidziane są fotostopy. Ich ilość zależy od pogody, czasu, a także zdyscyplinowania uczestników. Przejazd ten odbędzie się jednym z Ikarusów 280.26 - #34260 lub #24575. Informacja, którym z autobusów pojedziemy zostanie podana w najbliższym czasie w wydarzeniu na Facebooku.

Impreza odbędzie się w sobotę, 30 września 2017 roku.
Zbiórka na pętli os. Podwawelskie o godz. 9:50. Odjazd autobusu o 10:00.

Zalecane wcześniejsze zaopatrzenie się w prowiant ponieważ nie przewiduje się „obiadostopu”.

Koszt udziału w imprezie wynosić będzie 30/35zł (płatne w dniu imprezy). Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz miasto, z którego przybywa czestnik przyjmowane są wyłącznie pod adresem email imprezy.kkmk@gmail.com. Każdy uczestnik który zostanie zapisany na imprezę, dostanie potwierdzenie zapisu. Zgłoszenia są przyjmowane do 26 września 2017. Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników, zastrzega się możliwość odwołania imprezy.

UWAGA! Wyrażenie chęci wzięcia udziału w imprezie na facebookowym wydarzeniu nie jest jednoznaczne z zapisaniem się na imprezę. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy uczestnictwa w przejeździe niektórym osobom.

Photos

9 may 2015 - Kraków, ul. Olszanicka. Ikarus tonący w rzepaku.
Author: Filipczyk

Comments: 4

12 june 2016 - Kraków, ul. Organki
Author: Mario

11 june 2017 - Kraków, ul. Podzamcze.
Author: mzk804
newseredytor
Comments: 2