Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Zwieńczenie wakacji: Ikarus 260 + ŻKD

Ekipa www.kultowyikarus.pl ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na imprezę pt. "Zwieńczenie wakacji Ikarusem 260 i ŻKD" w sobotę, 29 sierpnia 2009 r. Zbiórka na dworcu głównym w Gdańsku - przystanek autobusowy w kier. Chełmu i Sobieszewa (naprzeciw wyjścia głównego z budynku dworca, kier. południowy). Odjazd o godz. 10:00.

Plan przejazdu:


O godz. 11:00 spotkanie z pociągiem Arrivy i Żuławskiej Kolei Dojazdowej w Nowym Dworze Gdańskim. Następnie udajemy się przez most zwodzony w Rybinie do Stegny. Gonimy pociąg wąskotorowy do Sztutowa, potem do Mikoszewa i znowu do Sztutowa. Stamtąd, przez mosty zwodzone do Nowego Stawu - miejscowości do niedawna obsługiwanej przez MZK Malbork. Stamtąd udajemy się w plenery Malborka. Następnie berlinką pojedziemy do Tczewa, gdzie planowane są fotostopy w urokliwych zakątkach miasta. Powrót do Gdańska około godziny 19.


Niektóre szczegóły trasy mogą ulec kosmetycznym zmianom, o których będziemy informować na bieżąco.
Koszt imprezy wynosi 20 zł za osobę - koszt może nieznacznie wzrosnąć w przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby chętnych. W związku z tym prosimy o bezwględne zgłaszanie się pod adres mailowy ikarus28339@o2.pl.


Trasa przejazdu:


Wyświetl większą mapę

Photos

5 july 2009 - Gdynia, Skwer Kościuszki. Pozdro właściciel! ;)
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 3

18 july 2009 - Gdańsk, ul. Na Ostrowiu.
Author: pawelzmiennik

Comments: 3

18 july 2009 - Gdańsk, "portoryko vel. Guliana". Podziękowania i pozdrowienia dla organizatorów i uczestników... Opóźniony pociąg ekspresowy "Szkuner", rel. Kołobrzeg - Kraków, prowadzony przez lokomotywę EU07-304 w roli motywu.
Author: pawelzmiennik

18 july 2009 - Gdańsk, ul. Kampinoska. Również inne spojrzenie :) .
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 1