Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Peerką do Żyrardowa

Serdecznie zapraszamy na imprezę Peerką do Żyrardowa, podczas której wybierzemy się do uroczego pofabrycznego miasteczka położonego na zachód od Warszawy. Dotrzemy tam Jelczem PR110 #4617, należącym do Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie.

Początek imprezy: godz. 10:00 Metro Marymont
Koniec imprezy: ok. godz. 18:30-19:00, dla wygody podróżnych przewiduje się następujące przystanki dla wysiadających: Dw. Zachodni, Pl. Zawiszy, Metro Marymont

Składka na utrzymanie pojazdu: 30 zł

Aby wziąć udział należy wypełnić formularz:
https://goo.gl/forms/BRHsUV0w0FJrhMxy2

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1969523626654494

Wyrażenie chęci wzięcia udziału w imprezie na facebookowym wydarzeniu nie jest jednoznaczne z zapisaniem się na imprezę.

Photos

20 september 2014 - Warszawa, ul. Ostrobramska. PRka przez cały dzień stała na wystawie, ale koło 16:30 można ją było złapać w ruchu. Pozdrowienia dla kierowcy :)
Author: Matej

Comments: 2

20 september 2014 - Warszawa, zajezdnia Ostrobramska. Tak wyglądał idealny autobus dla Polski według krajowych ekspertów od motoryzacji z przełomu lat 60. i 70., kiedy na ulicach królowały Jelcze 272MEX, Syreny, Warszawy i pojedyncze duże Fiaty. Taki też autobus przygotował dla nas Berliet. Idea była niezła, wykonanie niekoniecznie. Tak czy owak trzeba przyznać, że wymyślono wtedy nowoczesny autobus.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 4

16 july 2016 - Warszawa, ul. Podkowy. Pozdrowienia dla Igora, kierowcy peery.
Author: geosunday
edytor