Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Bydgoszcz: VII Bydgoska Nocka - 5 lat linii do dworca PKP; 18.11.2017r.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę cieszącej się sporą popularnością Bydgoskiej Nocki. Siódma edycja imprezy związana będzie z 5. rocznicą uruchomienia linii tramwajowej do dworca PKP. Podczas nocnego przejazdu objedziemy większość bydgoskiej sieci tramwajowej, w tym linię do Fordonu oraz likwidowane lub modernizowane pętle Wyżyny, Rondo Kujawskie i Kapuściska.

Przejazd odbędzie się w nocy z 18/19 listopada 2017r. Poruszać będziemy się jednym z dwuwagonowych składów Konstal 805Na po remoncie głównym (354-355).

Zbiórka uczestników 18 listopada o godz. 21:45 przy wejściu do zajezdni tramwajowej przy ul. Toruńskiej 278. Dojazd do zajezdni z dworca głównego PKP tramwajami 5 i 8 (kier. Łoskoń, Kapuściska) z przesiadką na Rondzie Jagiellonów na tramwaj linii 6 w kierunku pętli Łęgnowo. Dojazd z dworca autobusowego tramwajami linii 4 i 8 (kier. Glinki, Kapuściska), z przesiadką na tramwaj linii 6 (Łęgnowo) na przystanku Rondo Toruńskie. Imprezę zakończymy około godz. 5:10, gdy ruszą pierwsze poranne tramwaje.
Podczas imprezy zaplanowaliśmy przerwę na tradycyjnego grilla. Talerze, sztućce, pieczywo i przyprawy zapewnia organizator. Prosimy o wcześniejsze zaopatrzenie się w potrawy grillowe, gdyż podczas zaplanowanego krótkiego postoju na zakupy nie będzie możliwości zakupu tego typu produktów. Podczas przejazdu zaplanowaliśmy kilkanaście postojów fotograficznych.

W celu pokrycia kosztów wynajmu pojazdu, koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 30zł, płatne przy wejściu do tramwaju.

Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich!
Podczas przejazdu obowiązuje Regulamin Imprez SnrRTP.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wypełnienie formularza zapisowego, co zagwarantuje miejsce w pojeździe.

Photos

31 december 2015 - Bydgoszcz, pętla Wyścigowa. Taki widoczek przy zachodzącym słońcu.
Author: Jakub Stawowczyk

Comments: 1

6 january 2016 - Bydgoszcz, ul. Hutnicza. W świąteczny wieczór pasażerów mniej niż zwykle, ale na pusto nie odjedzie.
Author: luki_1133

28 september 2017 - Bydgoszcz, torowisko przy ul. Lewińskiego
Author: Jakub Stawowczyk