Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Druga Elbląska Nocka Tramwajowa - osiemsetpiątką po Elblągu 10.03.18

Klub Miłośników Tramwajów w Elblągu ma zaszczyt zaprosić na drugą odsłonę Elbląskiej Nocki Tramwajowej. Tym razem przejazd odbędzie się wagonem 805Na 044, ostatnim we flocie Tramwajów Elbląskich oraz jednym z ostatnich w Polsce! (805Na/105Na) posiadającym oryginalne metalowe atrapy osłaniające reflektory. Jest to również ostatnia elbląska 805-tka, która posiadała przetwornicę wirową, obecnie we wszystkich wagonach są przetwornice statyczne.

Przejazd odbędzie się w nocy z 10/11 marca 2018 roku. Zbiórka uczestników przejazdu na przystanku Browarna - Dolna w kierunku Saperów / Druska o godzinie 22:20 . Dojazd z Dworca PKP i PKS linią 1 w kierunku Ogólnej. Impreza zakończy się pod Zajezdnią Tramwajową w okolicach godziny 5:00, istnieje możliwość aby odłączyć się od nas wcześniej i na Dworzec pojechać jednym z pierwszych tramwajów linii 4.

Podczas przejazdu odbędzie się kilka fotostopów w tym na nowym torowisku w ulicach Grota Roweckiego oraz 12 Lutego, około godziny 2 przewidujemy przerwę na sklepostop oraz kebabostop.
Generalnie przejedziemy się po całym Elblągu ;)

Impreza wyłącznie dla osób pełnoletnich !
Koszt od osoby 30/35 zł - jeżeli chętnych będzie dużo koszta spadną :)

Zapisy na imprezę dostępne już wkrótce!
link do wydarzeniahttps://www.facebook.com/events/263457020852836/
kontakt w sprawie imprezy: kmt.elblag@gmail.com.

Photos

25 february 2017 - Elbląg, ul. Królewiecka
Author: Paweł Aniśkowicz

25 february 2017 - Elbląg, ul. 3-go Maja.
Author: Paweł Aniśkowicz

3 july 2017 - Elbląg, al. Grunwaldzka. Aktualnie po Elblagu jeżdżą tylko dwie linię - 3 i 44. A wóz 044 to zdaje się jeden z dwóch jeżdżących w Polsce wozów z kwadratowymi kratkami na reflektory? Zdaje się że jakiś jeden jestw Katowicach i ten, czy coś jeszcze się ostało gdzieś jakimś cudem? Może coś w Częstochowie?
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 13

16 december 2017 - Elbląg, ul. Marymoncka. Sypie sobie i to konkretnie.
Author: Paweł Aniśkowicz

Comments: 7