Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Śladami dębickich trolejbusów

29 sierpnia (ostatnia sobota wakacji) odbędzie się impreza komunikacyjna Śladami Dębickich Trolejbusów, z ogniskiem pod koniec imprezy, na którą dębiccy miłośnicy mają zaszczyt was zaprosić. Pojedziemy śladami byłych dębickich trolejbusów, a także trasami linii miejskich i podmiejskich w Dębicy (mapka).

Impreza rozpoczyna się o godz. 10:00 pod dworcem PKP - zwiedzanie zajezdni dla chętnych 30 minut wcześniej (dojazd linią 12 o 9:01 spod dworca PKP). Koniec imprezy dla osób nie uczestniczących w ognisku ok. godz. 16:00, a dla osób biorących udział w ognisku ok. godz. 19:00.

Będziemy jechać Jelczem 120M (#197 ex. PKM Tychy), w którym znajdować się będą historyczne zdjęcia trolejbusów oraz pamiątkowa niespodzianka. Koszt imprezy to około 20 złotych w zależności od ilości chętnych.
Zgłoszenia i pytania prosimy wysyłać na adres: debickietrolejbusy@gmail.com

Photos

september 1990 - Straszęcin, pętla. Autorem zdjęcia jest pan Michał Poźniczek (zgoda jest). Jest to jedna z nielicznych fotografii jakie znam, przedstawiająca trolejbus w Polsce na wsi.
Author: Tomasz Flaga

Comments: 10

september 1990 - Straszęcin, pętla. Autorem zdjęcia jest pan Michał Poźniczek (zgoda jest). W wiejskim klimacie słychać było pewnie ujadanie psa, pianie koguta i łoskot "szelek" na drutach...
Author: Tomasz Flaga

Comments: 7

30 april 2009 - Dębica, dworzec PKP.
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 3