Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jelczami po ROW-ie

28 kwietnia (sobota) przy współpracy z PST „Transgór” zapraszamy na imprezę jednymi z ostatnich „sto dwudziestek” w Rybnickim Okręgu Węglowym.

Impreza będzie podzielona na dwie części – w pierwszej udział weźmie 120MM/2 #3285 ‘00, a w drugiej – 120M/3 #3290 ’01. Kolejność może ulec zmianie.

Trasa będzie przebiegać obecnymi i dawnymi szlakami linii ZTZ w Rybniku, a także odwiedzimy tereny powiatu wodzisławskiego.

Wyruszamy o godzinie 9:30 z zajezdni PST „Transgór” przy ulicy Brzezińskiego 40, a następnie o godz. 9:40 z przystanku komunikacji miejskiej „Śródmieście Dworzec Kolejowy” na ulicy Piłsudskiego. Planowane zakończenie – około godziny 18.

Kosz uczestnictwa to 20 – 30 zł w zależności od ilości uczestników, tak aby pokryć cenę wynajmu.
Zapisy Klik!

Photos

16 february 2015 - 14:33, Rybnik - Niewiadom, ulica Morcinka. Przystanek początkowo-końcowy dla linii PS7, wykonującej kursy przez Niewiadom i Buzowice. Był to mój swoisty debiut na szkolniakach.
PS7 ZSP nr 2 → Buzowice

Author: Konrad Bek
edytordriver
26 october 2015 - Rybnik, ulica Pod zwałem. Słoneczna wyżowa pogoda, październikowe, nisko święcące słońce i złota polska jesień w tle. Idealne warunki na szwędanie się z aparatem, aż do zmroku.
Author: dominiqus

Comments: 4