Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

MAN-em po GOP-ie

Serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę, którą współorganizujemy. Tym razem wracamy do macierzy i pojedziemy MAN-em #1306 od Lazara. Zwiedzimy tereny KZK GOP i MZKP. Zaczniemy w Chorzowie na placu Hutników o godzina 10:00. Pojedziemy przez Maciejkowice, Dąbrówkę Wielką, Dobieszowice, Siemonie, Mięrzęcice, Pyrzowice (lotnisko), Sączów, Żyglin, Miasteczko Śląskie, Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice, Stroszek, Stolarzowice, Miechowice, Biskupice, Bytom i wrócimy do Chorzowa około godz. 18:20. Na trasie przewidziano różnorodne fotostopy: tereny przemysłowe, offroad wśród pól, tereny zielone, kościoły itp. Zaplanowano również dwa sklepostopy. Upraszamy uczestników o zabranie ze sobą kamizelek odblaskowych. Koszt 30 zł od osoby. Płatność w dniu imprezy. Zapisy u Przemka Sadowskiego pod e-mail: obsada1905@wp.pl z dopiskiem w tytule: Przejazd Manem. Oznaczenie opcji wezmę udział nie jest równoznaczne z zapisaniem się na tytułowy przejazd.
PS. impreza będzie miała mały epizod urodzinowy

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1520921534719492/

Photos

28 february 2017 - Piekary Śląskie, ul. Jana Pawła II.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 3

24 march 2018 - Zabrze - Biskupice, ul. Ziemska. Tradycyjnie podziękowania dla organizatora oraz pozdrowienia dla wszystkich uczestników imprezy. ;)
Author: misiek151