Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

MAN-em po Rybniku i okolicach

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na imprezę "MAN-em po Rybniku i okolicach". W podróż zabierze nas MAN NL223 #17 z firmy P.P.U.H. Kłosok. Odwiedzimy Rybnik, Żory i Czerwionkę-Leszczyny. Przejazd odbędzie się w sobotę 24 listopada. Zbiórka uczestników na przystanku "Śródmieście Dworzec Kolejowy" w Rybniku o godzinie 9:30. Zakończenie w tym samym miejscu około godziny 17. Koszt imprezy od osoby to 30-40 złotych. Zapisy i pytania na: migiemekstremalnie@interia.pl
Zapraszam!

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/291581938116878/

Photos

14 october 2016 - Wodzisław Śląski, zjazd na dworzec autobusowy. Dawny #634, czyli wóz, który najbardziej lubiłem z całej trójki, był nieco słabszy od dawnego #636, #633 i bardzo często wariowały mu drugie drzwi, co z resztą zostało mu do dzisiaj. Obecnie najlepszy z trzech wozów, które niedgyś u mnie jeździły, skrzynia nie szarpie, silnik pracuje równo pomimo największego przebiegu (1 136 770), kierowca podsumował to słowami: "Najlepszy wóz na bazie, a dniówka nim to czysta przyjemność". Miło było, ponownie się nim przejechać i posłuchać ulubionego dźwięku silnika.
Author: Kuba Lekki
driver
Comments: 2