Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

23 i 24 marca 2019 zapraszamy do Wrocławia!

Na weekend 23/24 marca zapraszamy do Wrocławia.

W sobotę 23 marca zapraszamy na przejazd specjalny autobusami zabytkowymi z okazji pierwszego dnia wiosny. Zaczynamy o 10:00 spod zajezdni na ulicy Legnickiej by skończyć o 18:00 w tym samym miejscu. W połowie imprezy planowany zajazd na zajezdnię celem wymiany wozów. Odwiedzimy Trestno, Zacharzyce, Bieńkowice, Brzezinę i Wojnowice. Składka 30 PLN na paliwo. Zapisów formalnych brak.


Można się odklikać na portalu społecznościowym: Powitanie wiosny.Dzień później zapraszamy na imprezę tramwajową wagonem #1332. Zaczynamy znów na zajezdni Popowice o godzinie 10:00 w niedzielę.


Przejazd tramwajem jest również bez zapisów, ale płatny ze względu na koszty korzystania z infrastruktury, pobór energii elektrycznej i koszty gotowości pogotowia technicznego. Bilety będzie można kupić przed przejazdem. Ceny: 25 zł - podstawowa, 20 zł - dla tych, co byli na imprezie autobusowej, 15 zł - dla członków KSTM.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/368161910454427/.

Photos

19 april 2018 - Wrocław, ulica Legnicka. Miniprezentacja taboru zabytkowego Klubu Sympatyków Transportu Miejskiego.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 7

19 may 2018 - Wrocław, Wybrzeże Juliusza Słowackiego. W tym roku Klub Sympatyków Transportu Miejskiego po raz drugi obsługiwał linie specjalne na Noc Muzeów. Po skończonej służbie zebraliśmy wszystkie autobusy by wykonać taką pamiątkową fotkę.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 9

2 june 2018 - Wrocław, Zajezdnia Dąbie. Czas na wrocławskie podsumowanie ale tylko z pola KSTM bo reszta to mnie jakoś średnio obchodzi. Tramwajowo: - ubył nam wagon 2061, który pojechał do Gdańska, - wagon 2069 po 4 letnim remoncie wrócił do ruchu, - KSTM otrzymał w użytkowanie wagon 1332 i jest on 3 wagonem historycznym w klubie co mnie bardzo cieszy. Autobusowo: - przybył nam jeden ikarus we Wrocławiu, - ikarus 256 wrócił do Budapesztu. Czyli na koniec roku mamy: 4 tramwaje w tym 3 pasażerskie, 9 autobusów w tym 4 gotowe do ruchu a piąty i szósty w drodze.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 1

16 june 2018 - Kiełczów, ulica Borowa. Uroki podziału terytorialnego. Co prawda autobus stoi w Kiełczowie ale domy po prawej to już Wilczyce.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 3

23 june 2018 - Wrocław, Marszowicka. Gdzieś na końcu miasta gdzie mieszka "elita" miasta. Początkowo kursował tu autobus 129 by później zmienić go na 403 i 123. Ja za to zrobiłem 143 bo taki mi się trafił na filmie, który jeździł z Placu Czerwonego na Pałucką na Kozanowie.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver