Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jelczem PR110d po Pieninach

Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych ma przyjemność zaprosić na imprezę pod hasłem "Jelczem PR110D po Pieninach".

Podczas podróży uczestnicy odwiedzą tereny Niedzicy, Czorsztyna, fotografując autobus na tle Jeziora Czorsztyńskiego, po czym przejadą do serca Pienin - Szczawnicy. Ilość fotostopów zależy od pogody, czasu, a także zdyscyplinowania uczestników. Przejazd odbędzie się zabytkowym Jelczem PR110D Lux z Trzemeśni - ostatnim czynnym tego typu autobusem w województwie małopolskim. Podczas imprezy przewidziany jest postój na jedzenie.

Impreza odbędzie się w sobotę, 13 lipca 2019 r.. Zbiórka na dworcu autobusowym w Nowym Targu o 9:50. Wyjazd o godzinie 10:00. Powrót planowany jest na ok. godzinę 18 do Nowego Targu.

Koszt udziału w imprezie wynosi 35 / 40zł (płatne w dniu imprezy).
Cena zostanie obniżona w przypadku dużej ilości osób chętnych na przejazd.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz miasto, z którego przybywa uczestnik przyjmowane są wyłącznie pod adresem email: imprezy.kkmk@gmail.com Każdy uczestnik który zostanie zapisany na imprezę, dostanie potwierdzenie zapisu.
Zgłoszenia są przyjmowane do 6 lipca 2019.

Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników, organizator zastrzega możliwość odwołania imprezy.

PS. KKMK zastrzega sobie możliwość odmowy uczestnictwa w przejeździe niektórym osobom.

Photos

18 june 2019 - Trzemeśnia. W stolicy busiarstwa uchował się taki pojazd, jeździ on, a nie jest stojącym eksponatem. Spotkany Jelcz jest w bardzo dobrym stanie wizualnym, wcześniej był podobno w straży w Wieliczce, jednak od ponad 15 lat służy dzieciom z okolicznych szkół. Jelcz realizował kurs szkolny z gimnazjum w Myślenicach.
Author: tomasz5254

Comments: 3

18 june 2019 - Poręba. Jeden z ostatnich Jelczy PR110D w Polsce, w dodatku praktycznie nieodkryty! Obsługiwał do dziś szkołę w Myślenicach. Właściciel darzy samochód ogromnym sentymentem, jednak nie wiadomo, czy przetrwa on u niego wakacje, a co za tym idzie - czy dalej będzie realizować kursy w okolicy.

Ogromne podziękowania i pozdrowienia dla kierowcy za poświęcenie wolnego czasu na przewiezienie po okolicy tym świetnym pojazdem!

Author: sprinter

Comments: 9