Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Autosanem do Jelcza i nie tylko

Ja (michalsolaris) wraz z użytkownikiem Skwarkson1680 chcielibyśmy zaprosić wszystkich na planowaną imprezę pt. "Autosanem do Jelcza i nie tylko" w dniu 31 sierpnia 2019 roku.

Przejazd rozpoczynamy o godzinie 10:00 na Dworcu Autobusowym w Oławie przy ul. 3 Maja 4. Uczestników zabieramy również z dworca kolejowego w Oławie (przewidywalny przyjazd 10:05-10:10) i z dworca kolejowego Jelcz-Laskowice (przewidywalny przyjazd 10:40). W przypadku przyjścia na D.A. w Oławie, prosimy o stawienie się ok. godziny 9:40, aby móc wyruszyć jak najbardziej punktualnie. Koniec planowany jest również na Dworcu Autobusowym w Oławie o godzinie 18:00.

Podczas trwającego ok. 8 godzin przejazdu odwiedzimy różne zakątki powiatu oławskiego, wjedziemy na tereny tzw. pojelczowskie w Jelczu-Laskowicach, czy odwiedzimy sąsiednie województwo opolskie. Planujemy kilkadziesiąt fotostopów w zróżnicowanych sceneriach. Odbędzie się także grill.

Autobus, którym będziemy się poruszać, to Autosan A1010M "Medium" należący do PKS Oława (#7300069 lub #7300074). Oba możliwe pojazdy zostały wyprodukowane w 2003 roku i od nowości jeżdżą w tutejszym PKSie. Posiadają skrzynię biegów manualną marki FPS Tczew i silnik Renault MIDR znany np. z nowszych typów Karos serii 7xx czy serii 9xx. Pojazdy te można było często uświadczyć w obsłudze Komunikacji Miejskiej w Jelczu-Laskowicach, jednakże nie tylko tam zajechały. W przypadku dużego zainteresowania, organizatorzy przewidują możliwość przejazdu oboma wozami jednocześnie.

Składka na przejazd wyniesie około 40 zł. Kontakt z organizatorami poprzez e-mail homblo@wp.pl oraz przez Facebooka (Michał Kwietniak i Krzysiek Skwierzyński).

Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2268897399862571/ (kliknięcie "wezmę udział" NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisaniem się na przejazd)

Zastrzegamy odmowy udziału w wydarzeniu niektórym osobom (przede wszystkim tym o złej opinii pod względem zachowania na innych poprzednich wydarzeniach).

Photos

31 may 2011 - Jelcz-Laskowice, ul. Piastowska.
Author: jacekso
newseredytor
30 april 2017 - Jelcz-Laskowice, ul. Techników - placówka terenowa.
Author: Paweł Rząsowski

17 june 2017 - Jelcz-Laskowice, ul. Techników. Komunikacja miejska w Jelczu-Laskowicach w soboty wykonuje tylko cztery kursy na linii 4, po dwa w każdym kierunku.
Author: michalsolaris

Comments: 3