Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Wirtualny Zlot i Piknik Jelcza

Z powodu pandemii koronowirusa odwołane są wszystkie Noce Muzeów w Polsce. Nie ma zlotu w Warszawie, nie bedzie linii specjalnych w Łodzi, Poznaniu i gdzietamkolwiek jeszcze. Dlatego mogę zaprosić do oglądania transmisji z Nocy Muzeów z Jelcza gdzie odbędzie się taki Wirtualny Zlot i Piknik Jelcza. Pokazane zostaną zgromadzone w dawnej hali fabryki Jelcza różne pojazdy związane z historią JZS.
Transmisję będzie można obejrzeć na:
https://www.facebook.com/KlubJelczE/

Photos

10 may 2020 - Jelcz-Laskowice, ul. Techników. Jelcz L120, 120MM/2, M11 i M101I3 podczas szykowania do "wirtualnego zlotu i pikniku Jelcza". Podczas tegorocznej Nocy Muzeów planowany jest taki wirtualny zlot, czyli transmisja internetowa z dawnej hali produkcyjnej JZS Jelcz. Pokazane będą autobusy tam stacjonujące i co nieco spróbuję o nich opowiedzieć. Transmisja będzie się odbywać na profilu: https://www.facebook.com/KlubJelczE/
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver