Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Industrialna nocka Kwadratem

Serdecznie zapraszam na kolejną odsłonę imprezy komunikacyjnej. Tym razem wybierzemy się w nocne zwiedzanie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Podczas tej podróży odwiedzimy między innymi koksownię w Zabrzu - Biskupicach, osiedle Kaufhaus w Rudzie Śląskiej czy zabytkowy Nikiszowiec w Katowicach. Oprócz tego na trasie przejazdu znajdą się też Chorzów i Siemianowice Śląskie. W nocny przejazd zabierze nas Jelcz 120M/3 o numerze 44 z firmy Irex Sosnowiec.

Przejazd odbędzie się w nocy z soboty 25 na niedzielę 26 lipca 2020 roku. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 22:00 na dworcu autobusowym w Bytomiu. Zbiórka uczestników o godzinie 21:45. Zakończenie w tym samym miejscu planowane jest na godzinę 5:00.
Koszt udziału w imprezie wynosi 40 zł od osoby (płatne w dniu imprezy).

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz miasto, z którego przybywa uczestnik przyjmowane są wyłącznie pod adresem email: migiemekstremalnie@interia.pl Zgłoszenia są przyjmowane do 20 lipca br.

UWAGA!
W związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną, liczba dostępnych miejsc zostaje ograniczona! W przypadku niewystarczającej liczby uczestników bądź pogorszenia wspomnianej sytuacji, organizator zastrzega możliwość odwołania imprezy. Wszystkie informacje będą podawane na bieżąco. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt na adres mailowy.
Dołączenie do wydarzenia na Facebook`u nie jest równoznaczne z zapisaniem się na imprezę!

Zapraszam!

fb: https://www.facebook.com/events/401203580807430/?notif_t=plan_user_associated¬if_id=1592596486862168

Photos

9 june 2018 - Chrzanów, ul. Balińska, baza firmy Irex. Wczoraj widziałem go na linii 29 i dzisiaj rano chyba też jeździł bo na jego miejscu stał gniot o numerze bocznym #46.
Author: Oskarpaj

Comments: 2