Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

[29.08.2020] Pożegnanie Mercedesów O405N w Poznaniu

Właściciel witryny o historii komunikacji, LUBEL.J.pl ma przyjemność zaprosić na imprezę komunikacyjną z okazji pożegnania Mercedesów O405N w ZK Kleszczewo.
Powoli zjeżdżają się fabrycznie nowe Solarisy, a stare wozy są po kolei wycofywane z obsługi linii autobusowych organizowanych przez ZTM w Poznaniu.

Przejazd odbędzie się 29 sierpnia 2020 roku, rozpoczęcie jest planowane o godzinie 10:00 na pętli autobusowej Poznań-Franowo, zakończenie w tym samym miejscu o godzinie 17:00.
Podczas przejazdu przewidziane są liczne fotostopy oraz niespodzianki na trasie. Jest możliwość opóźnienia odjazdu o parę minut ze względu na pociągi, przesiadki etc.

Koszt udziału: 30 zł od osoby (płatność odliczoną gotówką u organizatora w dniu przejazdu)

Obowiązkowe zapisy na imprezę: https://forms.gle/BHDjx3vR8LauSUWB9 (osoby które zapisały się na pierwotny termin - marcowy, muszą ponownie zapisać się na imprezę)
Link do wydarzenia na Fb: https://www.facebook.com/events/201668024220820/
Osoby które nie ukończyły 18 roku życia muszą przebywać pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna bądź posiadać pisemną zgodę na udział imprezie. Informuję iż zaznaczenie opcji "Wezmę udział" na portalu Facebook nie jest jednoznaczne z zapisaniem się na przejazd.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących przejazdu proszę o kontakt z organizatorem poprzez pocztę elektroniczną: piotrlubomirski@onet.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ZE WZGLĘDU NA OBECNĄ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ.

Photos

21 may 2020 - Gowarzewo, ul. Tulecka.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 2

9 june 2020 - Poznań, ul. Szwedzka.
Author: jacekso
newseredytor