Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

[Zmiana terminu!] Jesienny Plener z Kwadratem

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na jesienną imprezę Jelczem 120M/3. W trakcie przejazdu odwiedzimy Chrzanów i okolice oraz Jaworzno i Trzebinię. Będziemy podróżować Jelczem o numerze 44 z firmy Irex Sosnowiec.
Przejazd odbędzie się w sobotę 17 października 2020 roku. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10:00, a zakończenie zaplanowano na godzinę 17:30. Miejsce rozpoczęcia zostanie podane wkrótce, ale prawdopodobnie będzie to ulica Fabryczna przy dworcu kolejowych oraz Zielona przy dworcu Chrzanów Śródmieście. Koszt imprezy to 40 złotych od osoby, płatne w dniu imprezy.
Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz miasto, z którego przybywa uczestnik przyjmowane są wyłącznie pod adresem email: migiemekstremalnie@interia.pl Zgłoszenia przyjmowane są do 13 października 2020.
W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, zasłanianie ust i nosa będzie obowiązkowe w czasie trwania całej imprezy!

fb

Photos

28 august 2020 - Chrzanów, ul. Wodzińska. Jelcz obecnie jest głęboką rezerwą. Przy okazji rozruszania rezerwisty był i czas na zdjęcia :) Pozdrowienia dla kierowcy - Daniela !
Author: Oskarpaj

Comments: 1