Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Srebrne gody Mercedesa, czyli Überlandem wokół Oleśnicy

Użytkownicy michalsolaris oraz EmIkar5321 zapraszają na przejazd autobusem Mercedes-Benz O407 o numerach rejestracyjnych DSR 33293 należącym do przewoźnika Polbus-PKS z Wrocławia. Wóz obchodzi w tym roku ćwierćwiecze swojego istnienia, stąd też nazwa imprezy. Starsze autobusy produkcji niemieckiej sprowadzone do Polbusu jako używane odchodzą już powoli w niepamięć, zastępowane przez kolejne Setry S315UL.

Przejazd odbędzie się w dniu 10 października 2020 roku. Start odbędzie się o godzinie 10:00 z dworca autobusowego w Oleśnicy przy ul. Rzemieślniczej, możliwe jest jednak zabranie uczestników z dworca kolejowego Oleśnica, przy którym się zatrzymamy. Następnie udamy się w niemalże 200-kilometrową trasę, zahaczając o tereny leżące zarówno w bezpośredniej okolicy tego 40-tysięcznego miasta, jak i nieco bardziej oddalone, włącznie z sąsiednimi województwami - opolskim oraz wielkopolskim. Podczas imprezy przewidujemy zróżnicowane fotostopy m.in. wśród interesujących krajobrazów doliny Widawy czy inne atrakcje i niespodzianki. Zakończenie przejazdu planowane jest na godzinę 17:00 w tym samym miejscu.

Przewidywana składka na przejazd wynosi 30 złotych, płatne w dniu imprezy. Zapisy przyjmujemy pod adresem e-mail: ikarus5313@wp.pl, w tytule należy umieścić frazę "IMPREZA OLEŚNICA - (swoje imię i nazwisko)".

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco będą umieszczane stosowne informacje (kliknięcie "wezmę udział" NIE JEST równoznaczne z zapisaniem się na przejazd):
FB

EDIT: Pojawiła się możliwość zabrania chętnych uczestników z D.A. Centralnego we Wrocławiu (poziom -2 galerii Wroclavia) do Oleśnicy autobusem imprezowym bez dopłaty - więcej szczegółów u organizatorów przejazdu.

Photos

22 july 2011 - Kowary, ul. Dworcowa.

Kurs: Karpacz → Kowary → Jelenia Góra → Bolków → Strzegom → Wrocław.

Author: SebGre

29 march 2012 - Wrocław, ul. Bolesława Krzywoustego. A tu już niestety coś mi się nie zgadza - na tablicy kierunkowej "554 RAKÓW", a kurs linii 554 z Oleśnicy według tabeli ze strony Polbusa był na Psim Polu albo 42 minuty wcześniej (i to był czerwono-biały Jelcz L100I), albo powinien być 18 minut później niż ten O407.
Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 5

27 april 2012 - Wrocław, Bolesława Krzywoustego. To co empi ostatnio widział to po prostu był kurs pracowniczy. A, że tabliczka z numerem linii? Przecież każdy wie o co chodzi!
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 3