Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Poznańskie Pożegnania vol. 2 - Neoplan N4016

Właściciel witryny o historii komunikacji "LUBEL" ma przyjemność zaprosić na imprezę komunikacyjną - "Poznańskie Pożegnania vol. 2 - Neoplan N4016". Jest to kontynuacja cyklu imprez organizowanych wraz z przewoźnikami powiatu poznańskiego, którzy wymieniają flotę i stopniowo żegnają starsze autobusy. Podczas przejazdu pożegnany ostatniego liniowego Neoplana N4016 w Wielkopolsce (a jednego z dwóch ostatnich liniowych miejskich Neoplanów w sieci ZTM Poznań).

Przejazd odbędzie się 3 października 2020 roku. Rozpoczęcie jest planowane o godzinie 09:30 na pętli autobusowej Dębiec od strony ul. Opolskiej w Poznaniu. Zakończenie przejazdu planowane jest na godzinę 17:00 w tym samym miejscu. Podczas przejazdu przewidziane są liczne fotostopy oraz niespodzianki na trasie.

Koszt udziału: 30 zł od osoby (płatność odliczoną gotówką u organizatora w dniu przejazdu).

Obowiązkowe zapisy na imprezę: https://forms.gle/b8jAs81k6j95yhAbA
Link do wydarzenia na Fb: https://www.facebook.com/events/607684726590734/
Osoby które nie ukończyły 18 roku życia muszą przebywać pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna, bądź posiadać pisemną zgodę na udział imprezie. Informuję iż zaznaczenie opcji "Wezmę udział" na portalu Facebook nie jest jednoznaczne z zapisaniem się na przejazd!
Minimalny wiek uczestnika - 16 lat.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących przejazdu proszę o kontakt z organizatorem poprzez pocztę elektroniczną: piotrlubomirski@onet.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ZE WZGLĘDU NA OBECNĄ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ.

Photos

2 january 2020 - Poznań, pętla Dębiec.
Author: Filip Budny

Comments: 5

18 june 2020 - Poznań, ul. Sycowska / Marii Lange. Neoplan na przerwie nieopodal przystanku Sycowska C. H. Ktoś wie, czy gdzieś jeszcze w Polsce można spotkać liniowo Neoplana?
Author: Filip Budny

Comments: 7