Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jesień na dwie peerki - ODWOŁANA

EDIT:
Ze względu na epidemię koronawirusa cała Polska została objęta żółtą strefą. Nie chcemy państwa narażać na możliwość zakażenia w związku z przebywaniem w dużej grupie osób. Imprezę musimy przełożyć na spokojniejsze czasy. O kolejnym terminie poinformujemy.

Zapraszamy 10 października na wyjątkową wycieczkę dwoma Jelczami PR110 z kolekcji Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej.

Imprezę rozpoczniemy o godz. 10:00 na pętli Metro Marymont, zakończymy ją ok. godz. 17:00 w pobliżu centrum.

Z powodu ciągłego stanu epidemii obowiązują maseczki oraz przedpłaty w wysokości 40 zł na konto, które podamy mailowo po zapisaniu się.

Zapisy pod linkiem - https://forms.gle/Jt2XRBfkQKyRco986 (kliknięcie "wezmę udział" w wydarzeniu na fb nie oznacza zapisania się). Liczba miejsc jest ograniczona do liczby siedzących w obu pojazdach. Każdy zapis będzie potwierdzony mailem z szczegółami.

Istnieje możliwość zapłaty w dniu imprezy, wtedy należy przygotować 60 zł.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy wpuszczenia wybranych osób.

Na imprezie odwiedzimy miejsca związane z zajezdnią Redutowa z której pochodzi nasza "nowa" peerka nr 5299 czyli okolice Woli, Bemowa, ale także Śródmieścia.

Wydarzenie na FB - https://facebook.com/events/s/jesien-na-dwie-peerki/355620699153822/?ti=cl

Photos

19 september 2020 - Warszawa, teren CWS Włościańska. Peerki rozmnażają się przez pączkowanie, a ja zapraszam na imprezę podczas której będziecie mogli zobaczyć oba wozy i doszukać się około 50 różnic... :-)
Informacje o imprezie pod linkiem: KLIK

Author: MC

Comments: 18